ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
24
برگزاری کارگاه آموزش اخلاق حرفه‌ای ویژه رانندگان اتوبوس درون شهری
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان بیان کرد: رانندگان حمل و نقل عمومی به عنوان یکی از مهمترین گروه‌هایی هستند که به صورت مستقیم با شهروندان ارتباط می‌گیرند و آموزش اخلاق حرفه‌ای می‌تواند گامی مثبت در راستای ارتباطات بهتر و موثرتر در خصوص تکریم و شناخت نیازهای رفتاری شهروندان به صورت کاربردی و تاثیرگزار باشد و این مهم می‌تواند... ادامه »
14
خدمات‌دهی ناوگان تاکسیرانی به مسافران بیرون شهری در ایام نوروز
چکیده: مرادی از آمادگی کامل ناوگان تاکسیرانی مستقر در ترمینال مسافربری جهت خدمات‌دهی به مسافران بیرون شهری در ایام نوروز خبر داد وگفت: با توجه به پیک مسافرت‌های نوروزی و شلوغی ترمینال‌های مسافربری به خصوص ترمینال مرکزی در ایام پایانی سال و نوروز تدابیر لازم جهت خدمات‌دهی و پوشش کامل خدمات ناوگان تاکسیرانی به مسافران در این ایام انجام و... ادامه »
06
حضور سرپرست سازمان حمل ونقل شهرداری اراک در رونمایی از پروژه ناوگان بار و مسافر شهری در وزارت کشور
چکیده: مراسم رونمايي از پروژه تحويل ناوگان بار و مسافر شهري با حضور وزير كشور، ریيس اتحاديه اتوبوسراني كشور، مديران اتوبوسراني شهري كشور و مرادي سرپرست سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك در محل وزارت كشور تشکیل شد. طي برگزاري مراسمي كه با حضور وزير كشور، ریيس سازمان شهرداري‌هاي كشور، نمايندگان بانك‌هاي عامل و شركت‌هاي خودروسا... ادامه »
17
ایجاد ٢٣ سرپناه ایستگاه اتوبوس شهری در راستای تعویض ایستگاه‌های مستهلک در سطح شهر اراک
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری راک در رابطه با خبر فوق بیان داشت: با هدف تامین رفاه تردد شهروندان و به منظور تشویق هر چه بیشتر ساکنین در نقاط مختلف شهری به استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی؛ پس از بررسی کارشناسان سازمان از وضعیت ایستگاه‌های مستهلک در نقاط مختلف شهری چون شهرک ولیعصر (عج)، خیابان شهدا، خیابا... ادامه »
15
ایجاد خط جدید تاکسی ویژه ساکنین کوی گاوخانه
چکیده: حجت‌اله مرادی در رابطه با خبر فوق بیان کرد: یکی از اهم وظایف سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ایجاد خطوط جدید برای شهروندان در نقاط مختلف شهر و حومه شهری می‌باشد که در این راستا با توجه به نیازسنجی به عمل آمده و درخواست شهروندان کوی گاوخانه و به منظور تامین رفاه بیشتر و ایجاد امنیت برای مسافرین، خط جدید تاکسیرانی با ا... ادامه »
صفحه 1 از 24اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین