ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
17
ایجاد ٢٣ سرپناه ایستگاه اتوبوس شهری در راستای تعویض ایستگاه‌های مستهلک در سطح شهر اراک
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری راک در رابطه با خبر فوق بیان داشت: با هدف تامین رفاه تردد شهروندان و به منظور تشویق هر چه بیشتر ساکنین در نقاط مختلف شهری به استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی؛ پس از بررسی کارشناسان سازمان از وضعیت ایستگاه‌های مستهلک در نقاط مختلف شهری چون شهرک ولیعصر (عج)، خیابان شهدا، خیابا... ادامه »
15
ایجاد خط جدید تاکسی ویژه ساکنین کوی گاوخانه
چکیده: حجت‌اله مرادی در رابطه با خبر فوق بیان کرد: یکی از اهم وظایف سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ایجاد خطوط جدید برای شهروندان در نقاط مختلف شهر و حومه شهری می‌باشد که در این راستا با توجه به نیازسنجی به عمل آمده و درخواست شهروندان کوی گاوخانه و به منظور تامین رفاه بیشتر و ایجاد امنیت برای مسافرین، خط جدید تاکسیرانی با ا... ادامه »
04
برگزاری جلسه هم‌اندیشی اعضای شورا و مدیران شهرداری با بهره‌برداران ناوگان حمل و نقل عمومی (اتوبوسرانی)
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر اراک؛ جلسه هم‌اندیشی بهره‌برداران اتوبوس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با حضور مهندس فدایی رییس کمیسیون فنی و عمران، مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و خسروی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری در سالن جلسات شورا به ریاست دکتر کاوه فلک افل... ادامه »
04
دیدار با علیرضا ملک‌زاده جانباز شیمیایی تاکسیران در راستای اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس
چکیده: به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر اراک؛ در راستای تجلیل از رشادت و فداکاری علیرضا ملک‌زاده تاکسیران جانباز شیمیایی که در جنگ تحمیلی حق علیه باطل به درجه جانبازی نائل شده بود، حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری اراک به همراه مهدی فدوی معاون فنی و اجرایی سازمان، رضا علینقی‌پور مس... ادامه »
04
اختصاص بيش از 1200 دستگاه تاکسی جهت سرويس دهی به مدارس اراک
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری اراک خبر داد: ادامه »
صفحه 1 از 24اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین