ورود |   يکشنبه 29 ارديبهشت 1398
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
20
کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس اراک با حضور نمایندگان آموزش و پرورش تشکیل شد.

برگزاری جلسه کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس اراک

برگزاری جلسه کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس اراک

در راستای سامان‌دهی و نحوه نظارت و ارزیابی بر سرویس‌های ایاب و ذهاب مدارس؛ کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس اراک با حضور نمایندگان آموزش و پرورش تشکیل شد.

در این نشست که با هدف سامان‌دهی سرویس ایاب و ذهاب مدارس، تعیین نرخ وسایط نقلیه و نحوه نظارت و ارزیابی کار این سرویس‌ها و همچنین معرفی سامانه سپند برگزار گردید، اعضای حاضر در جلسه؛ در مورد مشکلات سرویس‌های مدارس در سال گذشته و ارایه پیشنهادات در جهت ارتقا کیفیت خدمات‌رسانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه جلسه مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بر اهمیت امر حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس و شناسايي و تأیيد صلاحيت اخلاقي و رفتاري رانندگان قبل از بازگشايي مدارس تأکید نمود و بیان داشت: رانندگان شخصي غير از رانندگان سرويس‌ها بايد گواهي صلاحيت رانندگي اخذ نمايند و تنها خودروهاي عمومي و كساني كه داراي گواهينامه هستند حق رانندگی سرويس‌ها را دارند و همچنين صلاحيت رانندگي آنها بايستي به تأیيد مدیریت راهور شهرستان برسد و معاينه فني معتبر و بيمه كامل سرنشين براي خودروها الزامي است.

مرادی همچنین در خصوص بحث آموزش ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی نیز بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی ۶ روز، رانندگان متقاضی سرویس مدارس در شهریور ماه آموزش لازم را خواهند دید.

طی این جلسه محمدی رییس ناحیه ۱ آموزش و پرورش در خصوص پیش‌بینی 12 هزار نفری استفاده دانش‌آموزان از سرویس مدارس بیان کرد و گفت: ما باید پیش‌بینی حداقل ٣هزار خودرو در این زمینه را انجام دهیم تا با کمبود خودرو مواجه نشویم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (31)
کد خبر: 11070
  • برگزاری جلسه کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس اراک
  • برگزاری جلسه کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس اراک
  • برگزاری جلسه کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس اراک

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین