ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
18

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ویژه رانندگان سرویس مدارس

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ویژه رانندگان سرویس مدارس

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان از برگزاری دوره آموزش ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ویژه رانندگان سرویس مدارس خبر داد.

مرادی در این خصوص بیان کرد: اولویت حوزه حمل و نقل در گام اول آموزش کاربران صنعت حمل و نقل به ویژه در بخش رانندگان سرویس و رانندگان تاکسی است که ما بر این مهم تاکید داشته و برآنیم که این دوره را برگزار نماییم.

وی تصریح کرد: در راستای پیشگیری و بازآموزی قواعد راهنمایی رانندگی رانندگان سرویس مدارس و با توجه به اهمیت موضوع و خدمات‌رسانی بهتر به دانش‌آموزان رانندگان فعال در این حوزه می‌بایست آموزش لازم را در حوزه ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ببینند که در این خصوص برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و با هماهنگی پلیس راهور برای کلیه متقاضیان فعالیت در حوزه خدمات‌رسانی به دانش‌آموزان انجام خواهد شد و در پایان آموزش، برای رانندگان گواهی پایان دوره صادر خواهد شد و در صورت عدم حضور در کلاس و دریافت گواهینامه رانندگان مجاز به سرویس‌دهی نمی‌باشند.

مرادی در خاتمه گفت: لازم به ذکر است این دوره در هفته اول شهریور ماه با همکاری پلیس راهور برگزار خواهد شد و رانندگان متقاضی می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر باشماره تلفن‌های ٣۴۱٣۰۵۰۰- ٣٣۱٢۰۰۱۱ تماس بگیرند.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (237)
کد خبر: 11073
  • برگزاری دوره آموزشی ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ویژه رانندگان سرویس مدارس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین