ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
04

عملکرد واحد بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در فروردین ماه سال ٩٧

عملکرد واحد بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در فروردین ماه سال ٩٧

حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص عملکرد واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی این سازمان در فروردین ماه سال جاری بیان کرد: واحد بازرسی سازمان به صورت مستمر بر عملکرد تاکسیرانان شهر اراک نظارت داشته و ٢ اکیپ گشت بازرسی در شیفت‌های صبح و عصر مشغول به فعالیت می‌باشند که طی فروردین ماه سال جاری؛ با انجام بازرسی‌های مداوم بیش از ٧۰ مورد انواع تخلفات شناسایی و با رانندگان متخلف برخورد قانونی شد.

وی تصریح کرد: یکی از مواردی که در این ماه با جدیت پیگیری شد؛ بحث رسیدگی به شکایات مردمی در خصوص اخذ کرایه اضافی از مسافرین بوده که با توجه به اجرای طرح ضربتی بازرسان سازمان به صورت محسوس و نامحسوس؛ حدود ٢۱ راننده متخلف را شناسایی نموده و برابر مقررات با آنها برخورد شد.

وی ادامه داد: از دیگر اقدامات واحد بازرسی شناسایی و برخورد با رانندگان شاغل بوده که طی گشت‌های اکیپ خودرویی سازمان از شرکت‌ها و کارخانجات ٢ دستگاه تاکسی غیرفعال شاغل شناسایی و خودروی آنها جهت تعیین وضعیت فعالیت به پارکینگ منتقل شد.

مرادی افزود: رانندگاني كه به قوانین سازمان تمکین نکنند و مرتكب تخلف انضباطی شوند توسط بازرسان سازمان شناسایی و با آنها برخورد قانونی مي‌شود که در این بین بیش از ۴٢ راننده شناسایی و مدارک آنها اخذ و برخورد لازم انجام شد. همچنین مدارک ۶ راننده به دلیل فعالیت خارج از خط ۵ مورد به دلیل نداشتن کارنامه و ۱۰ مورد به دلیل اتمام اعتبار گرفته شد.

حجت‌اله مرادی در خاتمه گفت: تاکسیرانان اراک جز تاکسیرانان برتر کشور محسوب می‌شوند به همین دلیل از رانندگان محترم تاکسی می‌خواهیم ضمن رعایت قوانین، الگوی فرهنگی و اخلاقی در بین آحاد مختلف جامعه باشند و شهروندان نیز می‌توانند انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را از طریق پل‌های ارتباطی ٣۴۱٣۰۵۰۰ واحد بازرسی و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰٧٩٩٣ بیان نمایند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (194)
کد خبر: 11090
  • عملکرد واحد بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در فروردین ماه سال ٩٧

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین