ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
06

آماده باش کامل تمام تاکسی‌ها برای استقبال از بهار

آماده باش کامل تمام تاکسی‌ها برای استقبال از بهار

حجت‌اله مرادی گفت: با توجه به اینکه معمولا تردد شهروندان جهت خرید اقلام و البسه شب عید بیشتر از ماه‌ها و روزهای معمولی دیگر در طی سال می‌شود؛ پیش‌بینی می‌شود تعداد مسافران تاکسی‌ها در این ماه به ویژه در روزهای پایانی سال افزایش یابد، که با تمام ظرفیت به شهروندان در این ایام خدمات‌رسانی خواهد شد.

مرادی اظهار کرد: ٢۵٢٣هزار تاکسی و ون که در شهر اراک فعال هستند در اسفندماه با تمام ظرفیت از همان ساعت ابتدایی شروع به کار تا پایان شب به شهروندان خدمات‌رسانی خواهند کرد که در صورت نیاز این امکان وجود دارد که بخش از تاکسی‌ها بعد از ساعت تعیین شده نیز در خدمت شهروندان باشند؛ ضمن آنکه تاکسی‌های اینترنتی ۱٨٢٨ و بی‌سیم ۱٣٣ به صورت شبانه‌روزی در خدمت شهروندان هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر اوج کار تاکسی‌ها از ساعت ٩ صبح تا ۱٢ظهر و ۱۶تا ٢۰ شب است و هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک شویم شاهد آن خواهیم بود که از صبح تا آخر شب خیابان‌ها مملو از جمعیت می‌شوند و حمل و نقل عمومی در مجموع با افزایش مسافر مواجه خواهد شد که باید برای خدمات‌رسانی مناسب به طور دقیق برنامه‌ریزی شود و با تمام توان و ناوگان به شهروندان خدمات‌رسانی کنیم.

مرادی افزود: در این راستا با نمایندگان خطوط تاکسیرانی و شرکت‌های حمل و نقل جلساتی را برپا کرده و از آنها خواسته‌ایم که به صورت ویژه خدمات‌رسانی به شهروندان را در این روزهای پر تردد مدنظر قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه به تمام تاکسی‌ها ابلاغ شده که از نظر ظاهری و فنی باید در آمادگی کامل باشند.

مرادی در خاتمه خاطرنشان ساخت: اکیپ بازرسی و نظارت بر تاکسیرانی در این روزها با حساسیت ویژه فعالیت رانندگان را زیرنظر خواهند گرفت و از شهروندان نیز درخواست داریم در صورت مواجه با هرگونه تخلف فورا مراتب را از طریق شماره تماس ٣۴۱٣۰۵۰۰ واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی و یا از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰٧٩٩٣ مطرح نمایند. همچنین لازم به ذکر است با توجه به تصمیم‌گیری در شورای اداری سازمان در انتهای ماه رانندگان فعال شناسایی و به آنها هدایایی اهدا خواهد شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (202)
کد خبر: 11103
  • آماده باش کامل تمام تاکسی‌ها برای استقبال از بهار

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین