ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
28

خدمات‌دهی ناوگان اتوبوسرانی اراک به شهروندان در روز بارندگی با ۱۰۰ دستگاه اتوبوس

خدمات‌دهی ناوگان اتوبوسرانی اراک به شهروندان در روز بارندگی با ۱۰۰ دستگاه اتوبوس

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از تداوم ارایه خدمات ناوگان اتوبوسرانی در روز جمعه با افزایش اتوبوس ها در راستای خدمات‌رسانی مطلوبتر در جهت کاهش زمان انتظار شهروندان در روز بارندگی در سطح شهر خبر داد.

وی افزود: با توجه به بارش نزولات آسمانی از شب گذشته در شهر اراک و با توجه به تعطیل بودن روز جمعه، ناوگان اتوبوسرانی خدمات خود را با ۱۰۰ دستگاه به شهروندان جهت حمل و نقل درون شهری و همچنین سرویس‌دهی به نمازگزاران نماز جمعه ارائه نمودند.

مرادی تصریح کرد: طی این خدمات‌رسانی علاوه بر نظارت میدانی بر عملکرد ناوگان توسط مسوولین ذیربط، مرکز کنترل هوشمند اتوبوسرانی نیز به صورت تصویری نظارت همگانی خود را در راستای ارائه خدمات بهتر اعمال نمود.

ایشان ادامه داد: حوزه فنی سازمان نیز با آماده باش کامل پشتیبانی فنی لازم را برای رفع نقص فنی احتمالی به صورت صد درصدی داشته تا در اسرع وقت خدمات بهتر و بیشتری برای شهروندان و مسافرین توسط ناوگان اتوبوسرانی ارایه گردد که این آمادگی به صورت ویژه در روزهای بارندگی ادامه خواهد یافت.

مرادی در خاتمه از تلاش و کوشش همه همکاران و رانندگان اتوبوس شهری و تلاشگران این حوزه تشکر نموده و از شهروندان درخواست کرد که با توجه به فرا رسیدن ایام آخر سال و تردد بیشتر شهروندان جهت خرید شب عید تا حد امکان در راستای کاهش آلودگی هوا، جلوگیری از فضای روانی نامطلوب و کاهش استرس و ترافیک از اتوبوس و تاکسی استفاده نمایند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (231)
کد خبر: 11106
  • خدمات‌دهی ناوگان اتوبوسرانی اراک به شهروندان در روز بارندگی با ۱۰۰ دستگاه اتوبوس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین