ورود |   چهارشنبه 01 بهمن 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
علی اکبر مظفری(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
08

تبديل به احسن بيش از 170 دستگاه تاكسي فرسوده از ابتداي سال جاري

تبديل به احسن بيش از 170 دستگاه تاكسي فرسوده از ابتداي سال جاري

حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان داشت: امروزه با توجه به آلايندگي هواي كلانشهر اراك و همچنين كاهش ترافيك و زيبايي منظر شهري نوسازي تاكسي‌ها نقش مهمي دارد و همواره از اولويت‌هاي كاري يا زمان پيگيري در راستاي بحث نوسازي تاكسي‌ها بوده است.

وي ادامه داد: در حال حاضر متوسط عمر ناوگان و استانداري كه از اين ناوگان جهت تردد در سطح شهر تعريف شده 10 سال مي‌باشد كه امسال با پيگيري‌هاي لازم توسط همكاران مجموعه از ابتداي سال جاري بيش از 170 دستگاه انواع تاكسي فرسوده از رده خارج و جايگزين آن پژو و سمند گرديده است.

وي همچنين افزود در بحث نوسازي تاكسي‌هاي فرسوده بايد امكانات، شرايط و منابعي كه نياز به نوسازي تاكسي است توسط دولت تامين شود و امسال متاسفانه در بعضي از ماه‌ها به دليل بسته شدن سايت و يا عدم تعهدات دولت در پرداخت ارزش لاشه خودرو روند نوسازي با حركتي كند انجام شده است.

مرادي تصريح كرد: از طرفي در اين حوزه بايد شرايط اقتصادي تاكسيرانان و معيشت آنها نيز مورد توجه قرار بگيرد تا تاكسيرانان بتوانند اقساط تسهيلات خود را به بانك‌هاي طرف قرار داد پرداخت نمايند.

مرادي در خاتمه گفت: مالكين تاكسي‌هاي مدل 1386 و ما قبل آن بايد هر چه سريعتر پيگيري‌هاي لازم را جهت تبديل به احسن تاكسي‌هاي فرسوده انجام دهند و سازمان هم همواره در تلاش خواهد بود كه با برگزاري جلساتي با اتحاديه در خصوص رفع موانع روند تسريع در نوسازي گام برداشته و اميدوارم در آينده شاهد ناوگاني نو در شهر اراك باشيم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (110)
کد خبر: 11116
  • تبديل به احسن بيش از 170 دستگاه تاكسي فرسوده از ابتداي سال جاري

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین