ورود |   شنبه 27 دي 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
علی اکبر مظفری(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
13

ضرورت افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی شهرداری اراک

ضرورت افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی شهرداری اراک

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بر ضرورت افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی و نهادینه کردن فرهنگ استفاده از ناوگان عمومی میان شهروندان تاکید کرد.

میرمحمدی اعلام کرد با اشاره به اینکه افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی شهر، نشان از ترویج فرهنگ استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی است، اظهار داشت: ارتقاء ناوگان حمل و نقل عمومی و تغییر مثبت در این سیستم، تامین حداکثری خواسته‌های مردم از نهادهایی نظیر شهرداری و سازمان حمل و نقل بار و مسافر را به دنبال دارد.

وی با تاکید بر فرهنگ‌سازی در خصوص افزایش استفاده مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی عنوان کرد: این مهم در فراهم آوردن بسترهای مناسب جا به جایی ایمن و آسان شهروندان نقش بسزایی دارد.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با اشاره به اینکه رعایت حقوق مسافران منجر به افزایش استفاده آنان از ناوگان حمل و نقل عمومی می‌شود، تاکید کرد: تمامی رانندگان موظف هستند تا در راستای تحقق این مهم، حقوق مسافران را رعایت کرده و در کسب رضایت شهروندی کوشا باشند.

میرمحمدی از جمله برنامه‌های سازمان برای ارتقا سطح آموزشی و فرهنگی رانندگان تاکسی جهت رعایت حقوق شهروندی به برگزاری دوره‌های آموزشی در این زمینه اشاره کرد و افزود: شغل راننده به گونه‌ای است که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم با بخش اعظم جامعه در ارتباط است و به جهت تاثیرگذاری بالایی که در سطح جامعه دارد آموزش و ارتقاء فرهنگی این قشر از جامعه در سطح کلان بسیار اثرگذار می‌باشد.

میرمحمدی در پایان با اشاره به زیباسازی شهری و افزایش رضایت‌مندی شهروندان و تاکسیرانان از ناوگان تاکسی شهری اراک اظهارداشت: سازمان فعالیت‌های عمده‌ای را برای نوسازی ناوگان انجام داده است که تاکنون بیش از 400 دستگاه انواع تاکسی فرسوده اقدام به نوسازی و تبدیل به احسن نموده و در آینده‌ای نزدیک نیز شاهد نوسازی کامل ناوگان تاکسیرانی خواهیم بود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (93)
کد خبر: 11146
  • ضرورت افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی شهرداری اراک

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین