ورود |   چهارشنبه 01 بهمن 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
علی اکبر مظفری(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
09

امانت‌داری و حفظ امنیت یکی از مهم‌ترین محورهای اخلاقی در بین رانندگان تاکسی شهر اراک

امانت‌داری و حفظ امنیت یکی از مهم‌ترین محورهای اخلاقی در بین رانندگان تاکسی شهر اراک

میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر کلانشهر اراک بیان کرد: در حال حاضر 2525 عدد تاکسی در سطح شهر خدمت‌رسانی می‌کنند که از این تعداد 389 مورد آن به طور موقت و 1044 مورد آن به صورت تاکسی آژانسی در حال جابه جایی مسافر درون شهری هستند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر گفت: جابه جایی مسافر به علت ارتباط مستقیمی که با شهروندان دارد سازمان حساسیت ویژه‌ای نسبت به جلب رضایت همشهریان خواهد داشت و در این همین جهت نسبت به رانندگانی که در رسالت خدمت‌رسانی کوتاهی داشته باشند و نارضایتی شهروندان را به دنبال داشته باشند به شدت برخورد خواهد کرد و سازمان در همین راستا در مهرماه سال جاری سه مورد رسیدگی به شکایات مردمی، یک مورد انتقال به پارکینگ همچنین 2 مورد عدم حمل مسافر سه فعالیت خارج از خط را مورد بررسی قرار داده است.

وی همچنین خاطرنشان ساخت: خوشبختانه امانت‌داری و حفظ امنیت یکی از مهم‌ترین محورهای اخلاقی در بین رانندگان تاکسی شهر اراک است و تاکنون خلاف آن به شهروندان و سازمان ثابت نشده تحویل اشیاء جامانده در تاکسی‌ها به صاحبانشان از جمله اثبات این مهم است که در مهرماه با 8 مورد آن مواجه بودیم.

وی از دیگر اقدامات صورت گرفته در یک ماه اخیر را تاییدیه 15 نفر از رانندگان جهت فعالیت در تاکسی بی‌سیم 133 و 1828 هم‌چنین تاییدیه 38 نفر از رانندگان جهت سرویس مدارس عنوان کرد.

میرمحمدی در خصوص افزایش ناوگان تاکسیرانی در اراک تصریح کرد: در ماه گذشته 9 مورد پروانه تاکسیرانی و 12 مورد پرونده خرید تاکسی صادر شده و 3 مورد تبدیل به احسن تاکسی فرسوده از دیگر اقدامات سازمان در این زمینه بوده است.

وی در پایان گفت در حال حاضر 94 شرکت حمل و نقل فعال زیرنظر سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر در حال انجام خدمت و وظیفه می‌باشند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (103)
کد خبر: 11147
  • امانت‌داری و حفظ امنیت یکی از مهم‌ترین محورهای اخلاقی در بین رانندگان تاکسی شهر اراک

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین