ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
15

ایجاد خط جدید تاکسی ویژه ساکنین کوی گاوخانه

ایجاد خط جدید تاکسی ویژه ساکنین کوی گاوخانه

حجت‌اله مرادی در رابطه با خبر فوق بیان کرد: یکی از اهم وظایف سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ایجاد خطوط جدید برای شهروندان در نقاط مختلف شهر و حومه شهری می‌باشد که در این راستا با توجه به نیازسنجی به عمل آمده و درخواست شهروندان کوی گاوخانه و به منظور تامین رفاه بیشتر و ایجاد امنیت برای مسافرین، خط جدید تاکسیرانی با استقرار چندین دستگاه تاکسی ون و سواری راه‌اندازی و در روز یکشنبه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد : با توجه به تقاضای اهالی منطقه مذکور مبنی بر ایجاد خط و اختصاص تاکسی به کوی گاوخانه، پس از بررسی و کارشناسی‌های لازم،عملیات احداث و ایجاد خط جدید در دستور کار سازمان قرار گرفت.

مرادی در انتها خاطرنشان ساخت: بحث امنیت خاطر شهروندان در حمل و نقل برای سازمان مهم بوده و امیدواریم که ساکنین منطقه مذکور در راستای برنامه‌ریزی‌های بهتر و اجرای زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی نسبت به استفاده از تاکسی‌های منطقه مذکور استقبال کرده و سازمان را در این اجرای این مهم یاری نمایند.

لازم به ذکر است مسیر مبدا خط مورد نظر از ابتدای خیابان قائم مقام می‌باشد و در روز یکشنبه مورخ 1397/07/15 از ساعت شش و سی دقیقه صبح رسما فعالیت تاکسیرانان در این منطقه جهت سرویس‌دهی به شهروندان آغاز خواهد شد.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (390)
کد خبر: 11418
  • ایجاد خط جدید تاکسی ویژه ساکنین کوی گاوخانه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین