ورود |   جمعه 28 دي 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری

(آرشیو نویسنده arak)

16
انباشتگی بدهی گمرک به خودروسازان دلیل توقف روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده می‌باشد
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک انباشتگی بدهی گمرک به خودروسازان را دلیل توقف روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده بیان کرد. وی در این خصوص بیان کرد: طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده؛ سال 95 به عنوان کار مشترکی میان وزارت ورزش، سازمان برنامه و بودجه، شهرداری، بانک عامل و خودروسازان آغاز شد و روند خوبی نیز دا... ادامه »
14
وضعیت بغرنج و درآمد پایین رانندگان تاکسی در تقابل با اسنپ
چکیده: موج سواری دریافت کرایه ارزان در وضعیت فعلی اقتصادی امروز، نظر مردم را به سمت استفاده از اسنپ سوق داده و درآمد قانونی تاکسیرانان را به چالش کشیده است. حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک طی مصاحبه‌ای با اشاره به وضعیت بد تاکسیرانان و افزایش سیستم‌های حمل و نقل بخش خصوصی و موبایل تاکسی‌ها اذعان ک... ادامه »
13
استقرار نیروهای بازرسی در ترمینال مسافربری جهت حفظ امنیت و رفاه شهروندان در شیفت شب
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان با بیان اینکه تامین امنیت و اطمینان خاطر مسافران در سفرهای درون شهری همواره از دغدغه‌های اصلی سازمان است اظهار کرد: برای تامین امنیت مسافرانی که از شهرستانهای مختلف وارد ترمینال می‌شوند، جلساتی را پیرامون رفاه و تامین وسیله حمل و نقل عمومی انجام دادیم و نهایتا تصمیم بر آن شد که از ساعت 21 هر شب به صورت آزم... ادامه »
13
ایجاد 14 سرپناه جدید در ادامه طرح تعویض سرپناه‌های مستهلک در سطح شهر
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان از طرح تعویض و ایجاد 14 سرپناه جدید، در ادامه تعویض سرپناه‌های مستهلک در مسیرهای ایستگاه اتوبوس در سطح شهر خبر داد. وی افزود : یک از مشکلاتی که همواره شهروندان با آن درگیر بودن وجود سرپناه‌های مستهلک و قدیمی ایستگاه‌های اتوبوس شهری بوده که بعضا نارضایتی شهروندان را در پی داشت و از طرفی جلوه سیما و من... ادامه »
06
آموزش تئوری و عملی فرهنگ ترافیک به نونهالان مهد قرآن بقیه اله
چکیده: مدرسه ترافیک شهرداری اراک میزبان نونهالان مهد قرآن بقیه‌اله ،با حضور نیروی پلیس راهور بود که در ادامه با برگزاری کارگاه نقاشی در راستای هدف یادگیری فرهنگ ترافیک انجام شد. 
صفحه 4 از 23اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین