ورود |   يکشنبه 01 مهر 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری

(آرشیو نویسنده arak)

01
تبديل به احسن تاكسي‌هاي فرسوده در سال جاري با جديت پيگيري خواهد شد
چکیده: خودروسازان در خصوص نوسازي تاكسي‌ها قول مساعدت دادند. حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک بيان كرد: امروزه يكي از عوامل بروز آلودگي‌هاي زيست محيطي، فرسودگي انواع خودروهاي سبك و سنگين بوده و با توجه به اينكه تردد تاكسي‌ها و فعاليت‌شان نسبت به ديگر وسايل نقليه بيشتر بوده و همچنین سن فرسودگي آنها ن... ادامه »
25
آغاز ثبت‌نام تاکسی برليانس
چکیده: خودرو برليانس به چرخه حمل و نقل عمومی افزوده خواهد شد حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک خبر داد: به منظور نوسازی ناوگان فرسوده با توجه به توافق اتحاديه تاكسيرانی كشور و شركت سايپا، از اين پس رانندگان تاكسی می‌توانند با مراجعه به سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراك نسبت به ثبت‌نام و ان... ادامه »
10
تحویل سرویس طلای گمشده به ارزش 90 میلیون ریال توسط راننده تاکسی به صاحبش
چکیده: مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک اظهار داشت: مرتضی زارعی راننده تاکسی امانت‌دار به کد 396 فعال در شبکه هوشمند 1828 پس از رویت سرویس طلایی که ارزش آن بالغ بر 90 میلیون ریال بود را پس از یک هفته پیگیری مکرر به دست صاحب اصلی آن رساند. وی افزود: پس از هماهنگی‌های لازم و با ارائه فاکتور طلا و مشخصات لازم بدونه هیچگونه کم... ادامه »
08
ارائه آموزش ایمنی و فرهنگ ترافیک به ۱۰۰ راننده تاکسی شهر اراک
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بیان کرد: در ادامه برگزاری کارگاه‌های آموزش ایمنی و فرهنگ ترافیک ویژه رانندگان حمل و نقل عمومی، طی برگزاری کارگاه آموزشی یک‌صد نفر از رانندگان تاکسی نکات مهم ترافیکی را فرا گرفتند. وی افزود: در این کارگاه آموزشی که در محل سالن اجتماعات پلیس راهور استان برگزار گردی... ادامه »
04
عملکرد واحد بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در فروردین ماه سال ٩٧
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص عملکرد واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی این سازمان در فروردین ماه سال جاری بیان کرد: واحد بازرسی سازمان به صورت مستمر بر عملکرد تاکسیرانان شهر اراک نظارت داشته و ٢ اکیپ گشت بازرسی در شیفت‌های صبح و عصر مشغول به فعالیت می‌باشند که طی فروردین ماه سال جاری؛ با ان... ادامه »
صفحه 4 از 21اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2018 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین