ورود |   جمعه 28 دي 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری

(آرشیو نویسنده arak)

04
عملکرد واحد بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در فروردین ماه سال ٩٧
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص عملکرد واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی این سازمان در فروردین ماه سال جاری بیان کرد: واحد بازرسی سازمان به صورت مستمر بر عملکرد تاکسیرانان شهر اراک نظارت داشته و ٢ اکیپ گشت بازرسی در شیفت‌های صبح و عصر مشغول به فعالیت می‌باشند که طی فروردین ماه سال جاری؛ با ان... ادامه »
04
اجرای طرح ویژه گشت و نظارت بر رعایت نرخ مصوب سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بیان کرد: دریافت بیش از نرخ مصوب کرایه تاکسی‌ها غیرقانونی بوده و با رانندگان متخلف برابر مقررات برخورد خواهد شد. وی افزود: در این راستا اکیپ گشت خودرویی واحد بازرسی سازمان از 23 فروردین ماه به طور محسوس و نا محسوس از کلیه خطوط در ابتدا و انتهای مسیرهای خطی درون شهری، بازرسی و... ادامه »
04
تحویل ٢٨ اشیا مفقودی توسط رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی به سازمان مدیریت حمل و نقل بار در فروردین ماه سال جاری
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی با توجه به حس امانت‌داری و وظیفه‌شناسی خود، بیش از ٢٨ مورد انواع اجناس و اقلامی را که در وسایل نقلیه آنها جامانده بود تحویل سازمان دادند. مرادی یادآور شد: شهروندان اطمینان داشته باشند که اگر در ترددهای خود از تاکسی&... ادامه »
04
ثبت بیش از ۴۵۰۰ سرویس توسط راننده‌های تاکسی بی‌سیم ۱٨٢٨ و ۱٣٣ در روز بارانی
چکیده: رانندگان تاکسی خطی در سطح شهر اراک نیز با آمادگی کامل به شهروندان سرویس‌دهی مطلوب را ارائه نمودند. حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک، بیان کرد: با توجه به بارندگی‌هایی که از صبح دیروز سراسر شهر اراک را فرا گرفته بود؛ نیاز به خدمات‌دهی وسایل حمل و نقل عمومی در این روز جهت تردد شهروندان بیشتر شد که در... ادامه »
04
برگزار ي دوره آموزشی مباحث ایمنی ترافیک ویژه رانندگان تاکسی و اتوبوس با همکاری پلیس راهور اراک
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان کرد: یکی از اولویت‌های کاری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در حوزه آموزش فرهنگ ترافیک رانندگان حمل و نقل عمومی بوده كه این امر از اهم اهداف سازمان در سال جاري قرار گرفته است. وی افزود: کلاس‌هایی که قرار است برگزار گردد با عنوان «... ادامه »
صفحه 6 از 23اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین