ورود |   جمعه 28 دي 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری

(آرشیو نویسنده arak)

18
تغییر ساعت کاری اتوبوس‌های شهری اراک
چکیده: با توجه به شروع فصل بهار و تغییر ساعت رسمی کشور، سرویس‌دهی اتوبوسرانی از ساعت 5:45 دقیقه صبح الی ٢۱شب خواهد بود. حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان بیان کرد : با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در نیمه اول سال، ساعت شروع فعالیت روزانه اتوبوس‌های درون شهری در تمام مسیرهای شهر اراک پنج و چهل و پنج دقیقه بامداد و در روزهای تعطیل هفت و ۱۵ دقیقه و... ادامه »
26
سرویس‌دهی به زائرین اهل قبور در پنج شنبه آخر سال با ۵٧ دستگاه اتوبوس انجام شد
چکیده: مرادی سرپرست سازمان بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن پنجشنبه آخر سال و پیش‌بینی افزایش میزان مراجعات مردمی به آرامستان جهت زیارت اهل قبور، این سازمان امروز با برنامه‌ریزی لازم و اختصاص ۵٧ دستگاه اتوبوس سرویس‌دهی ویژه‌ای را به شهروندان ارائه نمود. مرادی اظهار کرد: سرویس‌دهی اتوبوس‌ها از ساعت ۱۲ ظهر تا 18:30 دقیقه بعدازظه... ادامه »
20
جابه جایی بیش از 1 میلیون مسافر طی 11 ماه سال جاري توسط پایانه‌های مسافربری
چکیده: مرادی سرپرست سازمان از جابه جایی بیش از 1 میلیون نفر مسافر توسط پایانه های مسافربری اراک طی 11 ماهه سال جاری خبر داد وگفت: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک با داشتن سه پایانه مرکزی , الغدیر و فراهان اقدام به خدمات دهی به شهروندان و مسافرین بین شهری می نماید که از ابتدای سال جاری تاكنون 1038526 نفر از طریق این سه پایانه جابه جا شدند.... ادامه »
14
آمادگی کامل پایانه‌های مسافربری برای سفرهای نوروزی
چکیده: حجت‌اله مرادی با اعلام خبر فوق بیان کرد: سه پایانه مسافربری اراک براي ارائه خدمات مورد نياز شهروندان مسافر در روزهای پایانی سال و نوروز از آمادگي كامل برخوردار هستند. مرادی با بيان‌ اين ‌كه در روزهاي پاياني سال، شمار مسافران در پايانه‌هاي مسافري اراک افزايش خواهد يافت، ‌افزود: در راستای خدمات‌رسانی بهتر به مسافران برن... ادامه »
14
اجرای طرح بازرسی و جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز آژانس از سقف خودروهای متخلف
چکیده: حجت‌اله مرادی گفت: متاسفانه در سطح شهر اراک هر روزه شاهد تردد خودروهای غیرمجاز هستیم که تنها با یک تابلو سقفی اقدام به تردد در خطوط ویژه می‌نمایند که بدون تاییدیه و احراز صلاحیت و داشتن پرونده اقدام به فعالیت کرده‌اند. وی افزود: این امر تخلف است لذا جهت جلوگیری از تردد اینگونه خودروها، با طرح ضربتی و هماهنگی واحد بازرسی سازمان به صو... ادامه »
صفحه 7 از 23اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین