ورود |   جمعه 28 دي 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری

(آرشیو نویسنده arak)

07
طراحی اپلیکیشن راهنمای هوشمند خطوط اتوبوسرانی
چکیده: مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک اظهار داشت: استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به جای خودرو شخصی حداقل کاری است که شهروندان می‌توانند به بهبود وضعیت آلودگی در کلانشهرها به خصوص شهر اراک انجام دهند و یکی از عمده مشکلاتی که شهروندان دارند عدم اطلاع از زمان ورود اتوبوس به ایستگاه‌های سطح شهر بوده که باعث می&zwnj... ادامه »
06
آماده باش کامل تمام تاکسی‌ها برای استقبال از بهار
چکیده: حجت‌اله مرادی گفت: با توجه به اینکه معمولا تردد شهروندان جهت خرید اقلام و البسه شب عید بیشتر از ماه‌ها و روزهای معمولی دیگر در طی سال می‌شود؛ پیش‌بینی می‌شود تعداد مسافران تاکسی‌ها در این ماه به ویژه در روزهای پایانی سال افزایش یابد، که با تمام ظرفیت به شهروندان در این ایام خدمات‌رسانی خواهد شد. مرادی اظهار کرد: ... ادامه »
02
جا به جايي بيش از 60 هزار مسافر توسط پايانه‌هاي مسافربري بيرون شهري اراك
چکیده: مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: در حال حاضر این سازمان داراي سه پايانه مسافربري بوده كه كار انتقال و جابه جايي مسافران بيرون شهري را با 15 شركت حمل و نقل عمومي انجام مي‌دهند. وي تصريح كرد: در بهمن ماه سال جاري 63773 نفر از طريق پايانه‌هاي مسافربري جابه جا شده‌اند كه در اين مدت ا... ادامه »
28
اکیپ بازرسی سازمان، به طور محسوس و نامحسوس بر عملکرد رانندگان نظارت دارد
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با عملکرد واحد بازرسی در بهمن ماه سال جاری بیان کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر با دو اکیپ گشت بازرسی خودرویی، ٨ بازرس در سطح شهر و چهار منطقه جهت پاسخ‌دهی به شکایات و انتقادات مردمی همواره آمادگی لازم را جهت رسیدگی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات مردمی را دا... ادامه »
28
خدمات‌دهی ناوگان اتوبوسرانی اراک به شهروندان در روز بارندگی با ۱۰۰ دستگاه اتوبوس
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از تداوم ارایه خدمات ناوگان اتوبوسرانی در روز جمعه با افزایش اتوبوس ها در راستای خدمات‌رسانی مطلوبتر در جهت کاهش زمان انتظار شهروندان در روز بارندگی در سطح شهر خبر داد. وی افزود: با توجه به بارش نزولات آسمانی از شب گذشته در شهر اراک و با توجه به تعطیل بودن روز جمعه، ناوگان اتوبوسرانی خدم... ادامه »
صفحه 8 از 23اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین