ورود |   جمعه 28 دي 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
15
برگزاري مسابقه دارت ويژه پرسنل سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر
چکیده: حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك بيان كرد: در راستاي گراميداشت دهه مبارك فجر و در راستاي تعميم و توسعه ورزش همگاني و ارتقا روحيه همكاران با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، مسابقات دارت به صورت دوره‌اي بين همكاران با تعداد 36 شركت‌كننده در محل نمازخانه سازمان برگزار گرديد كه در نهايت به ترتيب آقايان ... ادامه »
14
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال رانندگان حمل و نقل عمومی
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در حاشیه مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات فوتسال رانندگان حمل و نقل عمومی گفت: با توجه به تاکید شهرداری اراک در زمینه‌های ارتقاء فضای فرهنگی ورزشی و گسترش آن در بین همه اقشار سازمان و مجموعه همکاران مسوول، مقرر گردید مسابقه فوتسالی را بین رانندگان تاکسی در راستای ارتقا روحی... ادامه »
10
تردد بیش از 900 هزار مسافر در پایانه‌های مسافربری شهر اراک طی 10 ماه سال جاري
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: در 10 ماه سال جاری شاهد تردد حدود 900 هزار مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری اراک بوده‌ایم که عمده ترین سهم جابه جایی ها را ترمینال مرکزی داشته است. حجت‌اله مرادی در ارتباط با تردد مسافران طی 10 ‌ماه اخیر اظهار کرد: در طی 10 ماه ... ادامه »
08
تبديل به احسن بيش از 170 دستگاه تاكسي فرسوده از ابتداي سال جاري
چکیده: حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان داشت: امروزه با توجه به آلايندگي هواي كلانشهر اراك و همچنين كاهش ترافيك و زيبايي منظر شهري نوسازي تاكسي‌ها نقش مهمي دارد و همواره از اولويت‌هاي كاري يا زمان پيگيري در راستاي بحث نوسازي تاكسي‌ها بوده است. وي ادامه داد: در حال حاضر متوسط عمر... ادامه »
05
مراسم توديع و معارفه سيداحمد ميرمحمدي و حجت‌اله مرادي
چکیده: به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك طي حكمي از سوي مهندس تاجران شهردار كلانشهر اراك حجت‌اله مرادي به عنوان سرپرست سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك شد. طي اين مراسم كه با حضور مهندس بياتيان معاونت خدمات شهري، مرادعلي عباسي و پرسنل سازمان برگزار شد از زحمات ميرمحمدي در طول تصدي مديريت سازمان تقد... ادامه »
صفحه 10 از 24اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین