ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
10
تردد بیش از 900 هزار مسافر در پایانه‌های مسافربری شهر اراک طی 10 ماه سال جاري
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: در 10 ماه سال جاری شاهد تردد حدود 900 هزار مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری اراک بوده‌ایم که عمده ترین سهم جابه جایی ها را ترمینال مرکزی داشته است. حجت‌اله مرادی در ارتباط با تردد مسافران طی 10 ‌ماه اخیر اظهار کرد: در طی 10 ماه ... ادامه »
08
تبديل به احسن بيش از 170 دستگاه تاكسي فرسوده از ابتداي سال جاري
چکیده: حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان داشت: امروزه با توجه به آلايندگي هواي كلانشهر اراك و همچنين كاهش ترافيك و زيبايي منظر شهري نوسازي تاكسي‌ها نقش مهمي دارد و همواره از اولويت‌هاي كاري يا زمان پيگيري در راستاي بحث نوسازي تاكسي‌ها بوده است. وي ادامه داد: در حال حاضر متوسط عمر... ادامه »
05
مراسم توديع و معارفه سيداحمد ميرمحمدي و حجت‌اله مرادي
چکیده: به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك طي حكمي از سوي مهندس تاجران شهردار كلانشهر اراك حجت‌اله مرادي به عنوان سرپرست سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك شد. طي اين مراسم كه با حضور مهندس بياتيان معاونت خدمات شهري، مرادعلي عباسي و پرسنل سازمان برگزار شد از زحمات ميرمحمدي در طول تصدي مديريت سازمان تقد... ادامه »
05
برگزاري كارگاه آموزش پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي ويژه رانندگان حمل و نقل عمومي
چکیده: حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک با اشاره به برگزاري كارگاه آموزشي پيشگيري از مواد مخدر با موضوعيت كاهش آسيب‌هاي اجتماعي با حضور 60 راننده تاكسي، گفت: يكي از مسائل مهم و از معضلات اصلي و جدي بشري در جهان امروز به وي‍ژه جامعه ما، درگيري خانواده‌ها با مشكل اعتياد به مواد مخدر و عدم آگاهي آنها در خصوص چ... ادامه »
05
بازدید ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از ایستگاه‌های سطح شهر اراک
چکیده: سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص خبر فوق بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از رویکردهای مدیریتی و سیاست‌های سازمانی اصلاح امور و رسیدگی به مشکلات رانندگان حمل و نقل عمومی است، لذا بازدید میدانی از خطوط مختلف انجام شدو از نزدیک با درخواست‌ها و مشکلات راننده‌ها آشنایی صورت گرفت. وی تصریح کرد: یکی از عمده‌ترین... ادامه »
صفحه 11 از 24اولین   قبلی   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین