ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
05
برگزاري كارگاه آموزش پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي ويژه رانندگان حمل و نقل عمومي
چکیده: حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک با اشاره به برگزاري كارگاه آموزشي پيشگيري از مواد مخدر با موضوعيت كاهش آسيب‌هاي اجتماعي با حضور 60 راننده تاكسي، گفت: يكي از مسائل مهم و از معضلات اصلي و جدي بشري در جهان امروز به وي‍ژه جامعه ما، درگيري خانواده‌ها با مشكل اعتياد به مواد مخدر و عدم آگاهي آنها در خصوص چ... ادامه »
05
بازدید ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از ایستگاه‌های سطح شهر اراک
چکیده: سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص خبر فوق بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از رویکردهای مدیریتی و سیاست‌های سازمانی اصلاح امور و رسیدگی به مشکلات رانندگان حمل و نقل عمومی است، لذا بازدید میدانی از خطوط مختلف انجام شدو از نزدیک با درخواست‌ها و مشکلات راننده‌ها آشنایی صورت گرفت. وی تصریح کرد: یکی از عمده‌ترین... ادامه »
04
تحويل بيش از 40 مورد اجناس و مدارك مفقودي در تاکسی و اتوبوس در دي ماه 96 توسط رانندگان حمل و نقل عمومي
چکیده: حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان در رابطه با خبر فوق بیان داشت: رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومي تاكسي و اتوبوس در دي ماه سال جاري بيش از 40 مورد انواع اشيا و مدارکی که مسافران در وسیله حمل و نقل عمومی جا گذاشته بودند را به صورت صحيح و سالم تحويل همکاران واحد اشيا گمشده سازمان داده و سازمان نيز براساس ضوابط و مقررات لازمه و با اطلاع‌رسانی به مو... ادامه »
30
آمادگي كامل ناوگان حمل و نقل عمومي درون شهري (تاکسی و اتوبوس) در روز برفي
چکیده: سيد احمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص آمادگي وسايل حمل و نقل عمومي درونشهري (تاكسي و اتوبوس) در روز برفي گفت: با توجه به اعلام اداره هواشناسي اراك در خصوص وضعيت جوي و احتمال بارش برف از اواخر روز جمعه، دستورات لازم جهت آمادگي كامل در مواجه با برف و پيشگيري از مشكلات احتمالي و عدم اخلال در حمل و نقل عمومي به وا... ادامه »
27
كندبودن طرح نوسازي خودورهای فرسوده به دليل كافي نبودن اعتبار براي تامين ارزش گواهي اسقاط
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری در رابطه با خبر فوق بیان داشت: در بحث تبدیل به احسن خودروهای فرسوده با توجه به اینکه سهم دولت و گمرک هر کدام جهت صدور ارزش لاشه خودرو به خودروسازان به مبلغ ۵ میلیون تومان بوده، لذا گمرک سهم خود را پرداخت نموده ولی دولت پرداختی به خودروسازان نداشته است و همین امر موجب این شده که با عدم ص... ادامه »
صفحه 11 از 24اولین   قبلی   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین