ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
26
تمدید کارنامه و پروانه تاكسي‌هاي درون شهری و وانت‌بارها مشروط به ارائه برگه معاینه فنی مي‌باشد
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان در رابطه با خبر فوق بیان داشت: باتوجه به میزان آلایندگی هوا و دستورالعمل ابلاغی در خصوص دریافت برگه معاینه فنی از رانندگان حمل و نقل عمومی، مالکین خودروهای عمومی و وانت‌بارهای درون شهری می‌بایست نسبت به اخذ معاینه فنی اقدام نموده و صدور پروانه و تمدید کارنامه کار آنها منوط به ارائه برگه معاینه فنی به واحد صد... ادامه »
23
تبدیل به احسن 36 دستگاه تاکسی فرسوده در سه ماهه سوم سال جاري
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي در رابطه با گزارش عملكرد سه ماهه سوم سال جاري سازمان گفت: سازمان مديريت حمل و نقل بار با داشتن تعداد 157 دستگاه اتوبوس فعال، 2520 دستگاه تاكسي، 412 دستگاه تاكسي موقت و 1053 دستگاه خودرو آژانسي كار خدمات حمل و نقل عمومي را به شهروندان ارائه مي‌نمايد، همچنين در واحدهاي مختلف اداري و اجرايي اقدامات گوناگونی در سايه تلاش و كوشش هم... ادامه »
19
سیستم هوشمند ناوبری مکان‌یاب حرفه‌ای در ناوگان اتوبوسرانی اراک راه‌اندازی می‌شود
چکیده: سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: سیستم هوشمند ناوبری مکان‌یاب حرفه‌ای بر روی اتوبوس‌های این شهر مجدد پیاده‌سازی می‌شود. سیداحمد میرمحمدی در این خصوص اظهار داشت: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک به منظور تحولی اساسی در سیستم ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی در آینده‌ای نزدیک در نظر دارد ... ادامه »
11
فعاليت شركت اينترنتي اسنپ در اراك ممنوع شد
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي مدیرسازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراك در خصوص جلوگيري از فعاليت تاكسي‌هاي اينترنتي اسنپ كه به مدت دو ماه در سطح شهر اراك در سيستم حمل و نقل عمومي اخلال ايجاد كرده بود خبر داد. وي تصريح كرد: با توجه به پيگيري‌هاي مستمر اين سازمان و دستور مقام قضايي و همكاري اداره نظارت بر اماكن عمومي، فعاليت تاكسي اينترنتي اسنپ مت... ادامه »
11
جابه جايي بيش از 800 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل بيرون شهري پايانه‌هاي مسافربري
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازما  حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری اراک در این خصوص گفت: طي 10 ماهه سال جاري طي 27881 سرويس به ميزان 800 هزار نفر مسافر از طريق پايانه‌هاي مسافربري اراك صورت پذيرفت . وي تصريح كرد: همچنین طي 10 ماهه سال جاري بيش از 800 هزار نفر مسافر از طريق سه پايانه مسافربري (مركزي، الغدير و فراهان) خارج شده‌اند كه از اي... ادامه »
صفحه 12 از 24اولین   قبلی   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین