ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
07
بازبینی فنی اتوبوس‌ها در فصل سرما / مشکل سیستم گرمایشی اتوبوس در اراک نداریم
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: قبل از فرا رسیدن فصل سرما تمامی اتوبوس‌ها، بازدید فنی شده و امسال در فصل زمستان مشکل سرما در اتوبوس‌های سطح شهر نداریم. وی هدف از اجرای طرح بازبینی اتوبوس ها را در راستای آمادگی در فصل سرما عنوان کرد و افزود: رفع نقص فنی، بازبینی سیستم‌های گرمایشی... ادامه »
05
ساماندهی 81 دستگاه خودرو دیزلی در آذر ماه 96
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری در خصوص تشکیل پرونده و ساماندهی خودروهای بار در آذر ماه سال جاری گفت: یکی از وظایف مهم و اساسی این مدیریت، شناسایی ناوگان حمل و نقل بار شهری و حومه می‌باشد که در مرحله اول طرح ساماندهی (شناسایی ناوگان بار شهری و حومه) پس از انجام فراخوان و اطلاع‌رسانی، با همکاری مالکین وسایل ن... ادامه »
04
کلیه خطوط تاکسی سطح شهر، روزانه و به صورت مستمر بازرسی و کنترل می‌شوند
چکیده: امیر کریمی مسوول بازرسی سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با عملکرد واحد بازرسی در آذر ماه سال جاری گفت: واحد بازرسی سازمان با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و درچارچوب انجام ماموریت‌های محوله و وظایف پیش‌بینی شده عملکرد مثبت و خوبی را در بحث نظارت بر روند کاری رانندگان حمل و نقل عمومی انجام دادند. وی تصریح کرد: ... ادامه »
03
تبديل به احسن 27 دستگاه تاكسي فرسوده در آذرماه 96
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری در رابطه با خبر فوق گفت: با توجه به اينكه عمر ناوگان حمل و نقل عمومي 10 سال تعريف شده؛ لذا در راستاي كاهش آلودگي هوا و زيبايي مبلمان شهري و با اعلام و اطلاع سازمان به مالكين تاكسي‌هاي فرسوده و با پيگيري‌هاي انجام شده توسط همكاران سازمان تعداد 27 دستگاه انواع تاكسي در آذرماه سال جاري اسق... ادامه »
03
اورهال جايگاه CNG توقفگاه اتوبوسراني اراك
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: با توجه به اينكه جايگاه CNG توقفگاه اتوبوسراني نياز به تعميرات اساسي و اورهال داشته، لذا مقرر گردید كه از طريق برگزاري مناقصه با شركت‌هاي داراي مجوز تعمير و نگهداشت از شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران عملیات اورهال جايگاه گاز صورت گیرد. وي تصريح ك... ادامه »
صفحه 13 از 24اولین   قبلی   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین