ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
19
سیستم هوشمند ناوبری مکان‌یاب حرفه‌ای در ناوگان اتوبوسرانی اراک راه‌اندازی می‌شود
چکیده: سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: سیستم هوشمند ناوبری مکان‌یاب حرفه‌ای بر روی اتوبوس‌های این شهر مجدد پیاده‌سازی می‌شود. سیداحمد میرمحمدی در این خصوص اظهار داشت: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک به منظور تحولی اساسی در سیستم ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی در آینده‌ای نزدیک در نظر دارد ... ادامه »
11
فعاليت شركت اينترنتي اسنپ در اراك ممنوع شد
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي مدیرسازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراك در خصوص جلوگيري از فعاليت تاكسي‌هاي اينترنتي اسنپ كه به مدت دو ماه در سطح شهر اراك در سيستم حمل و نقل عمومي اخلال ايجاد كرده بود خبر داد. وي تصريح كرد: با توجه به پيگيري‌هاي مستمر اين سازمان و دستور مقام قضايي و همكاري اداره نظارت بر اماكن عمومي، فعاليت تاكسي اينترنتي اسنپ مت... ادامه »
11
جابه جايي بيش از 800 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل بيرون شهري پايانه‌هاي مسافربري
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازما  حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری اراک در این خصوص گفت: طي 10 ماهه سال جاري طي 27881 سرويس به ميزان 800 هزار نفر مسافر از طريق پايانه‌هاي مسافربري اراك صورت پذيرفت . وي تصريح كرد: همچنین طي 10 ماهه سال جاري بيش از 800 هزار نفر مسافر از طريق سه پايانه مسافربري (مركزي، الغدير و فراهان) خارج شده‌اند كه از اي... ادامه »
07
بازبینی فنی اتوبوس‌ها در فصل سرما / مشکل سیستم گرمایشی اتوبوس در اراک نداریم
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: قبل از فرا رسیدن فصل سرما تمامی اتوبوس‌ها، بازدید فنی شده و امسال در فصل زمستان مشکل سرما در اتوبوس‌های سطح شهر نداریم. وی هدف از اجرای طرح بازبینی اتوبوس ها را در راستای آمادگی در فصل سرما عنوان کرد و افزود: رفع نقص فنی، بازبینی سیستم‌های گرمایشی... ادامه »
05
ساماندهی 81 دستگاه خودرو دیزلی در آذر ماه 96
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری در خصوص تشکیل پرونده و ساماندهی خودروهای بار در آذر ماه سال جاری گفت: یکی از وظایف مهم و اساسی این مدیریت، شناسایی ناوگان حمل و نقل بار شهری و حومه می‌باشد که در مرحله اول طرح ساماندهی (شناسایی ناوگان بار شهری و حومه) پس از انجام فراخوان و اطلاع‌رسانی، با همکاری مالکین وسایل ن... ادامه »
صفحه 13 از 24اولین   قبلی   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین