ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
04
کلیه خطوط تاکسی سطح شهر، روزانه و به صورت مستمر بازرسی و کنترل می‌شوند
چکیده: امیر کریمی مسوول بازرسی سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با عملکرد واحد بازرسی در آذر ماه سال جاری گفت: واحد بازرسی سازمان با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و درچارچوب انجام ماموریت‌های محوله و وظایف پیش‌بینی شده عملکرد مثبت و خوبی را در بحث نظارت بر روند کاری رانندگان حمل و نقل عمومی انجام دادند. وی تصریح کرد: ... ادامه »
03
تبديل به احسن 27 دستگاه تاكسي فرسوده در آذرماه 96
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری در رابطه با خبر فوق گفت: با توجه به اينكه عمر ناوگان حمل و نقل عمومي 10 سال تعريف شده؛ لذا در راستاي كاهش آلودگي هوا و زيبايي مبلمان شهري و با اعلام و اطلاع سازمان به مالكين تاكسي‌هاي فرسوده و با پيگيري‌هاي انجام شده توسط همكاران سازمان تعداد 27 دستگاه انواع تاكسي در آذرماه سال جاري اسق... ادامه »
03
اورهال جايگاه CNG توقفگاه اتوبوسراني اراك
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: با توجه به اينكه جايگاه CNG توقفگاه اتوبوسراني نياز به تعميرات اساسي و اورهال داشته، لذا مقرر گردید كه از طريق برگزاري مناقصه با شركت‌هاي داراي مجوز تعمير و نگهداشت از شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران عملیات اورهال جايگاه گاز صورت گیرد. وي تصريح ك... ادامه »
27
آغاز به كار آزمايشي اتوبوس پاك در شهر اراك
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست از آغاز به كار آزمایشی اتوبوس پاك در سطح شهر اراك خبر داد و گفت: از تاریخ 27 آذر ماه سال جاری اتوبوس مذكور به طور آزمايشي در سطح شهر اراك فعاليت خود را آغاز و هدف از آزمايشي كار كردن اين اتوبوس شناسايي كاستي‌ها پيش از نهايي شدن و تصويب خريد 60 دستگاه در شورا خواهد بود. ايشان تصريح كرد: طي بازديدهايي كه از كارخانه عقاب ... ادامه »
23
اجراي طرح ضربتي شناسايي و برخورد با رانندگان شاغل در كارخانجات و شركت‌هاي صنعتی
چکیده: کریمی مسوول بازرسی سازمان حمل و نقل و بار مسافر شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: رانندگي با تاكسي شغل محسوب شده و اگر فردي داراي شغل دوم باشد طبق مقررات سازمان تخلف انجام داده كه سازمان در راستاي برخورد با اين گونه تخلف و با توجه به گزارش های واصله از سوي شهروندان اقدام به ايجاد اكيپ بازرسي ويژه شناسايي افراد شاغل نموده كه اين اكيپ از تاري... ادامه »
صفحه 14 از 24اولین   قبلی   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین