ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
27
آغاز به كار آزمايشي اتوبوس پاك در شهر اراك
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست از آغاز به كار آزمایشی اتوبوس پاك در سطح شهر اراك خبر داد و گفت: از تاریخ 27 آذر ماه سال جاری اتوبوس مذكور به طور آزمايشي در سطح شهر اراك فعاليت خود را آغاز و هدف از آزمايشي كار كردن اين اتوبوس شناسايي كاستي‌ها پيش از نهايي شدن و تصويب خريد 60 دستگاه در شورا خواهد بود. ايشان تصريح كرد: طي بازديدهايي كه از كارخانه عقاب ... ادامه »
23
اجراي طرح ضربتي شناسايي و برخورد با رانندگان شاغل در كارخانجات و شركت‌هاي صنعتی
چکیده: کریمی مسوول بازرسی سازمان حمل و نقل و بار مسافر شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: رانندگي با تاكسي شغل محسوب شده و اگر فردي داراي شغل دوم باشد طبق مقررات سازمان تخلف انجام داده كه سازمان در راستاي برخورد با اين گونه تخلف و با توجه به گزارش های واصله از سوي شهروندان اقدام به ايجاد اكيپ بازرسي ويژه شناسايي افراد شاغل نموده كه اين اكيپ از تاري... ادامه »
19
افزايش 20 درصدي نرخ كرايه اتوبوس‌هاي شهري اراك سال 1396
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک از تصويب و اجراي نرخ كرايه اتوبوس‌هاي درون شهري به ميزان 20 درصد خبر داد. وي در رابطه با خبر فوق افزود: بر اساس پيشنهاد و تصويب اوليه نرخ كرايه اتوبوس‌ها در شورا سازمان و تصويب نهايي آن در شورا شهر و تائيديه فرمانداري اراك و ابلاغ نرخ مصوب به شهرداري در جهت اجراي آن در ن... ادامه »
12
ايجاد سرپناه‌هاي جديد در سطح شهر در راستاي رفاه حال شهروندان و زيبايي مبلمان شهري
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي از نصب و ايجاد سرپناه‌هاي جديد در هفت منطقه شهري خبر داد. سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک تصريح كرد: اقدامات لازم جهت ايجاد سرپناه‌هاي جديد و تعويض ايستگاه‌هاي قبلي از طريق مزايده به بخش خصوصي و قرارداد منعقده با دو شركت طرف قرارداد كه در كارگروه سرمايه‌گذاري مطالعات آن انجام شده است و در طي ... ادامه »
11
جابه جايي بيش از 450 هزار نفر مسافر توسط پايانه‌هاي مسافربري اراك
چکیده: سيد احمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک گفت: طي 6 ماهه سال جاري تعداد 453262 نفر سفر از طريق پايانه‌هاي مسافربري اراك سفر بيرون شهري صورت گرفته است. وي در ادامه تصريح كرد: اين ميزان جابه جايي مسافران توسط اتوبوس، ميني‌بوس و سواري‌هاي بيرون شهري تحت نظارت شركت‌هاي مسافربري صورت پذيرفته كه سهم مسافرت&... ادامه »
صفحه 14 از 24اولین   قبلی   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین