ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
07
بازديد مهندس تاجران شهردار كلانشهر اراك از واحد اتوبوسراني سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر
چکیده: مهندس تاجران شهردار كلانشهر اراك به همراه مهندس وكيلي مشاور عالي شهردار و بياتيان سرپرست معاونت خدمات شهري از قسمت هاي مختلف توقفگاه اتوبوسراني بازديد به عمل آوردند. شهردار اراك در بررسي ميداني واحدهاي مختلف از نكات فني، وضعيت ناوگان، تعداد اتوبوس‌هاي فعال خدمات‌رسان به شهروندان و ... سوالاتي را مطرح و با ارزيابي فعلي ناوگان اتوبوسراني ن... ادامه »
05
برنامه ريزي جهت نوسازي و بهسازي اتوبوس ها در راستاي افزايش رضايت شهروندان
چکیده: ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک گفت: ناوگان اتوبوسراني در سن فرسودگي بوده كه اين مسئله موجب عدم رضايت شهروندان شده لذا اين سازمان درصدد بهبود كيفيت و بهسازي اتوبوس هاي فرسوده و رضايت شهروندان مي باشد چرا كه سهم مهمي از بخش حمل و نقل مسافرهاي درون شهري شهروندان به عهده ناوگان اتوبوسراني بوده و اميدواريم با برنامه ريزي هاي... ادامه »
30
تحويل بيش از 11 دستگاه انواع موبايل و اشيا پيدا شده توسط رانندگان حوزه حمل و نقل عمومي
چکیده: ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك بیان داشت: در آبان ماه سال جاري رانندگان حوزه حمل و نقل عمومي بيش از 11 دستگاه انواع موبايل، مدارك شناسايي از قبيل (شناسنامه، كارت ملي، كارت پايان خدمت) و انواع البسه را تحويل سازمان داده كه با اطلاع رساني از طريق كانال اختصاصي اشيا گمشده و فضاهاي مجازي وسايل گمشده به مالكان آنها تحويل داده ... ادامه »
13
ضرورت افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی شهرداری اراک
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بر ضرورت افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی و نهادینه کردن فرهنگ استفاده از ناوگان عمومی میان شهروندان تاکید کرد. میرمحمدی اعلام کرد با اشاره به اینکه افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی شهر، نشان از ترویج فرهنگ استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی است، اظهار داشت: ارتقاء ناوگان حمل و... ادامه »
09
امانت‌داری و حفظ امنیت یکی از مهم‌ترین محورهای اخلاقی در بین رانندگان تاکسی شهر اراک
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر کلانشهر اراک بیان کرد: در حال حاضر 2525 عدد تاکسی در سطح شهر خدمت‌رسانی می‌کنند که از این تعداد 389 مورد آن به طور موقت و 1044 مورد آن به صورت تاکسی آژانسی در حال جابه جایی مسافر درون شهری هستند. سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر گفت: جابه جایی مسافر به علت ارتباط مستقیمی که با... ادامه »
صفحه 15 از 24اولین   قبلی   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین