ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
19
افزايش 20 درصدي نرخ كرايه اتوبوس‌هاي شهري اراك سال 1396
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک از تصويب و اجراي نرخ كرايه اتوبوس‌هاي درون شهري به ميزان 20 درصد خبر داد. وي در رابطه با خبر فوق افزود: بر اساس پيشنهاد و تصويب اوليه نرخ كرايه اتوبوس‌ها در شورا سازمان و تصويب نهايي آن در شورا شهر و تائيديه فرمانداري اراك و ابلاغ نرخ مصوب به شهرداري در جهت اجراي آن در ن... ادامه »
12
ايجاد سرپناه‌هاي جديد در سطح شهر در راستاي رفاه حال شهروندان و زيبايي مبلمان شهري
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي از نصب و ايجاد سرپناه‌هاي جديد در هفت منطقه شهري خبر داد. سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک تصريح كرد: اقدامات لازم جهت ايجاد سرپناه‌هاي جديد و تعويض ايستگاه‌هاي قبلي از طريق مزايده به بخش خصوصي و قرارداد منعقده با دو شركت طرف قرارداد كه در كارگروه سرمايه‌گذاري مطالعات آن انجام شده است و در طي ... ادامه »
11
جابه جايي بيش از 450 هزار نفر مسافر توسط پايانه‌هاي مسافربري اراك
چکیده: سيد احمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک گفت: طي 6 ماهه سال جاري تعداد 453262 نفر سفر از طريق پايانه‌هاي مسافربري اراك سفر بيرون شهري صورت گرفته است. وي در ادامه تصريح كرد: اين ميزان جابه جايي مسافران توسط اتوبوس، ميني‌بوس و سواري‌هاي بيرون شهري تحت نظارت شركت‌هاي مسافربري صورت پذيرفته كه سهم مسافرت&... ادامه »
07
بازديد مهندس تاجران شهردار كلانشهر اراك از واحد اتوبوسراني سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر
چکیده: مهندس تاجران شهردار كلانشهر اراك به همراه مهندس وكيلي مشاور عالي شهردار و بياتيان سرپرست معاونت خدمات شهري از قسمت هاي مختلف توقفگاه اتوبوسراني بازديد به عمل آوردند. شهردار اراك در بررسي ميداني واحدهاي مختلف از نكات فني، وضعيت ناوگان، تعداد اتوبوس‌هاي فعال خدمات‌رسان به شهروندان و ... سوالاتي را مطرح و با ارزيابي فعلي ناوگان اتوبوسراني ن... ادامه »
05
برنامه ريزي جهت نوسازي و بهسازي اتوبوس ها در راستاي افزايش رضايت شهروندان
چکیده: ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک گفت: ناوگان اتوبوسراني در سن فرسودگي بوده كه اين مسئله موجب عدم رضايت شهروندان شده لذا اين سازمان درصدد بهبود كيفيت و بهسازي اتوبوس هاي فرسوده و رضايت شهروندان مي باشد چرا كه سهم مهمي از بخش حمل و نقل مسافرهاي درون شهري شهروندان به عهده ناوگان اتوبوسراني بوده و اميدواريم با برنامه ريزي هاي... ادامه »
صفحه 15 از 24اولین   قبلی   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین