ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
30
تحويل بيش از 11 دستگاه انواع موبايل و اشيا پيدا شده توسط رانندگان حوزه حمل و نقل عمومي
چکیده: ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك بیان داشت: در آبان ماه سال جاري رانندگان حوزه حمل و نقل عمومي بيش از 11 دستگاه انواع موبايل، مدارك شناسايي از قبيل (شناسنامه، كارت ملي، كارت پايان خدمت) و انواع البسه را تحويل سازمان داده كه با اطلاع رساني از طريق كانال اختصاصي اشيا گمشده و فضاهاي مجازي وسايل گمشده به مالكان آنها تحويل داده ... ادامه »
13
ضرورت افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی شهرداری اراک
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بر ضرورت افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی و نهادینه کردن فرهنگ استفاده از ناوگان عمومی میان شهروندان تاکید کرد. میرمحمدی اعلام کرد با اشاره به اینکه افزایش سهم تاکسیرانان در حمل و نقل عمومی شهر، نشان از ترویج فرهنگ استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی است، اظهار داشت: ارتقاء ناوگان حمل و... ادامه »
09
امانت‌داری و حفظ امنیت یکی از مهم‌ترین محورهای اخلاقی در بین رانندگان تاکسی شهر اراک
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر کلانشهر اراک بیان کرد: در حال حاضر 2525 عدد تاکسی در سطح شهر خدمت‌رسانی می‌کنند که از این تعداد 389 مورد آن به طور موقت و 1044 مورد آن به صورت تاکسی آژانسی در حال جابه جایی مسافر درون شهری هستند. سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر گفت: جابه جایی مسافر به علت ارتباط مستقیمی که با... ادامه »
09
50 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه خواهد شد
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر کلانشهر اراک گفت: در خصوص تامین رفاه حال شهروندان، کاهش آلودگی هوا و کمک به بهسازی بدنه سازمان اتوبوسرانی اقدام به خرید 50 دستگاه اتوبوس کرده است که در حال حاضر 12 دستگاه آن خریداری شده و در توقف‌گاه سازمان حمل و نقل و بار مسافر قرار گرفته است و به زودی به ناوگان خدمات‌رسان اتوبوسرانی من... ادامه »
08
ثبت‌نام بيش از 3 هزار دستگاه ناوگان حمل و نقل بار با سوخت دیزلی در اراک
چکیده: میرمحمدی اظهار داشت: تاکنون تعداد 3068 دستگاه از ناوگان ديزلي در سامانه utcms.ir ثبت‌نام و تعداد 1150 نفر پروانه فعالیت و اشتغال از سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اراک دريافت كردند. وی بیان کرد: در راستای اجرای مصوبه هیات وزیران در خصوص تخصیص سوخت ناوگان گازوئيل‌سوز براساس پیماش، سامانه ثبت‌نام، ساماندهی و تخصی... ادامه »
صفحه 16 از 24اولین   قبلی   11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  20  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین