ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
09
50 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه خواهد شد
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مسافر کلانشهر اراک گفت: در خصوص تامین رفاه حال شهروندان، کاهش آلودگی هوا و کمک به بهسازی بدنه سازمان اتوبوسرانی اقدام به خرید 50 دستگاه اتوبوس کرده است که در حال حاضر 12 دستگاه آن خریداری شده و در توقف‌گاه سازمان حمل و نقل و بار مسافر قرار گرفته است و به زودی به ناوگان خدمات‌رسان اتوبوسرانی من... ادامه »
08
ثبت‌نام بيش از 3 هزار دستگاه ناوگان حمل و نقل بار با سوخت دیزلی در اراک
چکیده: میرمحمدی اظهار داشت: تاکنون تعداد 3068 دستگاه از ناوگان ديزلي در سامانه utcms.ir ثبت‌نام و تعداد 1150 نفر پروانه فعالیت و اشتغال از سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اراک دريافت كردند. وی بیان کرد: در راستای اجرای مصوبه هیات وزیران در خصوص تخصیص سوخت ناوگان گازوئيل‌سوز براساس پیماش، سامانه ثبت‌نام، ساماندهی و تخصی... ادامه »
07
جابه جایی بیش از 12 میلیون نفر مسافر در ماه مهر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری از جابه جایی بیش از 12 میلیون مسافر توسط ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی در مهر ماه سال جاری خبر داد. وي تصريح كرد: این حجم از جابه جايي مسافران روزانه به تفكيك حدود 245 هزار نفر سفر توسط ناوگان تاكسيراني با تعداد 2525 دستگاه تاكسي و 389 دستگاه تاكسي موقت وحدود 160 هزار نفرسفر با تع... ادامه »
01
رگزاری مسابقات فوتسال رانندگان بخش حمل و نقل عمومی گرامیداشت سردار شهید عبداله خسروی
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بیان داشت: این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سردارشهید مدافع حرم عبداله خسروی و با شعار راننده حمل و نقل عمومی سفیر فرهنگ و امنیت، با شرکت رانندگان بخش حمل و نقل عمومی در سالن شهید ثامنی برگزار خواهد شد. وی تصریح کرد: قرعه‌کشی این دوره از مسابقات 30 مهر ماه سا... ادامه »
24
جابه‌جایی بيش از 2200 نفر دانش‌آموز از طریق سرویس‌هاي مدارس تحت پوشش شهرداري
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان داشت: 2200 نفر از دانش‌آموزان اراکی روزانه از طریق سرویس‌های مدارس ساماندهی شده تحت نظر سازمان خدمات دریافت می‌کنند. وی در ادامه با اشاره به اینکه سرويس‌هاي مدارس نقش بسزايي در كاهش حجم ترافيك دارند، افزود: مجریان سرویس مدارس نقش مهمی در فرهنگ ... ادامه »
صفحه 16 از 24اولین   قبلی   11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  20  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین