ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
07
جابه جایی بیش از 12 میلیون نفر مسافر در ماه مهر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری از جابه جایی بیش از 12 میلیون مسافر توسط ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی در مهر ماه سال جاری خبر داد. وي تصريح كرد: این حجم از جابه جايي مسافران روزانه به تفكيك حدود 245 هزار نفر سفر توسط ناوگان تاكسيراني با تعداد 2525 دستگاه تاكسي و 389 دستگاه تاكسي موقت وحدود 160 هزار نفرسفر با تع... ادامه »
01
رگزاری مسابقات فوتسال رانندگان بخش حمل و نقل عمومی گرامیداشت سردار شهید عبداله خسروی
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بیان داشت: این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سردارشهید مدافع حرم عبداله خسروی و با شعار راننده حمل و نقل عمومی سفیر فرهنگ و امنیت، با شرکت رانندگان بخش حمل و نقل عمومی در سالن شهید ثامنی برگزار خواهد شد. وی تصریح کرد: قرعه‌کشی این دوره از مسابقات 30 مهر ماه سا... ادامه »
24
جابه‌جایی بيش از 2200 نفر دانش‌آموز از طریق سرویس‌هاي مدارس تحت پوشش شهرداري
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان داشت: 2200 نفر از دانش‌آموزان اراکی روزانه از طریق سرویس‌های مدارس ساماندهی شده تحت نظر سازمان خدمات دریافت می‌کنند. وی در ادامه با اشاره به اینکه سرويس‌هاي مدارس نقش بسزايي در كاهش حجم ترافيك دارند، افزود: مجریان سرویس مدارس نقش مهمی در فرهنگ ... ادامه »
15
تجهيز رانندگان اتوبوس درون شهری به لباس متحدالشكل
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از متحدالشكل شدن لباس رانندگان ناوگان اتوبوسراني خبر داد و اظهار داشت: استفاده از لباس‌هاي متحدالشكل ویژه رانندگان اتوبوس تاثير مثبتي بر روند انسجام به بخش حمل و نقل عمومي در جهت افزايش منزلت نظم و انضباط خواهد بخشيد. وی در ادامه با اشاره به اینکه از 16 مهر ماه سال جاری پوشش لب... ادامه »
03
راه‌اندازی گشت ویژه سرويس مدارس توسط سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر
چکیده: امسال حدود 500 دستگاه تاكسي دائم و موقت به اداره آموزش و پرورش استان مركزي جهت جابه جايي دانش‌آموزان معرفي شده و در راستاي رضايت خانواده‌هاي دانش‌آموزان در خصوص تقاضاي رسيدگي به خودروهايي كه سرويس مدارس را به صورت غيرقانوني انجام مي‌دهند تصميمات لازم اخذ و گشت ویژه سرويس مدارس راه‌اندازی گردید. سرپرست سازمان حمل و نقل بار ... ادامه »
صفحه 17 از 24اولین   قبلی   12  13  14  15  16  [17]  18  19  20  21  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین