ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
15
تجهيز رانندگان اتوبوس درون شهری به لباس متحدالشكل
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از متحدالشكل شدن لباس رانندگان ناوگان اتوبوسراني خبر داد و اظهار داشت: استفاده از لباس‌هاي متحدالشكل ویژه رانندگان اتوبوس تاثير مثبتي بر روند انسجام به بخش حمل و نقل عمومي در جهت افزايش منزلت نظم و انضباط خواهد بخشيد. وی در ادامه با اشاره به اینکه از 16 مهر ماه سال جاری پوشش لب... ادامه »
03
راه‌اندازی گشت ویژه سرويس مدارس توسط سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر
چکیده: امسال حدود 500 دستگاه تاكسي دائم و موقت به اداره آموزش و پرورش استان مركزي جهت جابه جايي دانش‌آموزان معرفي شده و در راستاي رضايت خانواده‌هاي دانش‌آموزان در خصوص تقاضاي رسيدگي به خودروهايي كه سرويس مدارس را به صورت غيرقانوني انجام مي‌دهند تصميمات لازم اخذ و گشت ویژه سرويس مدارس راه‌اندازی گردید. سرپرست سازمان حمل و نقل بار ... ادامه »
30
سازمان حمل و نقل بار و مسافر با تمهيدات ويژه به استقبال ماه مهر و بازگشايي مدارس مي‌رود
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری اراک در جلسه ستاد استقبال از ماه مهر بيان داشت: با تمهيدات لازم و برگزاري جلسات مختلف با حضور مسوولين واحدهاي تاكسيراني و اتوبوسراني، در خصوص نحوه ارائه خدمات هر چه بهتر و مطلوبتر ناوگان حمل و نقل عمومي به شهروندان به خصوص دانش‌آموزان عزيز، برنامه‌ريزي‌هاي لازم انجام شده ا... ادامه »
28
آمادگي كامل ناوگان تاكسيراني و اتوبوسراني جهت اسقبال از ماه مهر و بازگشايي مدارس
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان از آمادگي كامل ناوگان تاكسيراني و اتوبوسراني جهت استقبال از ماه مهر خبر داد. وي افزود: تدابير ويژه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك براي استقبال از ماه مهر به صورت برنامه‌ريزي شده از روز اول مهر به اجرا گذاشته مي‌شود و ناوگان تاكسيراني و اتوبوسراني با همه توان آماده خدمات‌رساني مطلوب به شهروند... ادامه »
23
ساماندهی سرویس مدارس دانش‌آموزان توسط سازمان مدیریت حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری
چکیده: تائید صلاحیت متقاضيان انجام سرويس مدارس برای سرویس‌دهی به دانش‌آموزان در ایام سال تحصیلی جدید توسط سازمان حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری اراک انجام می‌شود. ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری اراک جهت جابه جايي فرزندان خود در ایام سال تحصیلی به استفاده خانواده‌ها از سرويس مدارس مجازي كه توسط سازمان تایيد شده&z... ادامه »
صفحه 17 از 24اولین   قبلی   12  13  14  15  16  [17]  18  19  20  21  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین