ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
13
آموزش 360 راننده اتوبوس شهري در كارگاه آموزشي پيشگيري از مواد مخدر
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر در رابطه با خبر فوق افزود: امروزه متاسفانه با نگاهي اجمالي به آسيب‌هاي مختلف سوء مصرف مواد مخدر و تاثير آن بر فرد و جامعه به سرعت متوجه مي‌شويم كه اعتياد علاوه بر به خطر انداختن سلامت جسماني افراد، تهديدي بزرگ براي سلامت رواني جامعه است و سازمان طبق رسالت اجتماعي و اهداف خود در راستاي ك... ادامه »
05
راننده تاکسی اراکی 30 میلیون ریال وجه نقد جا مانده در تاکسی خود را به صاحبش بازگرداند
چکیده: محمد يمينيان راننده تاكسي شهر اراك می‌باشد که مبلغ 30 ميليون ريال وجه نقد، تعدادي دسته چك و مدارك جا مانده در تاکسی خود را به صاحبش بازگرداند. طي مراسمي از محمد يمينيان راننده تاكسي امانت‌دار كه با حركتي شايسته و وظيفه شناسانه اقدام به تحويل وجوه نقد و مدارك به صاحبش نمود با اهدا لوح سپاس و جوايزي تقدير و تشكر به عمل آمد. در حاشيه اين م... ادامه »
01
بازديد سرزده سرپرست سازمان حمل و نقل، بار و مسافر از مركز هوشمند تاكسي هوشمند 1828
چکیده: ميرمحمدي سرپرست سازمان مديريت حمل و نقل، بار و مسافر شهرداري اراك با حضور در شبكه هوشمند 1828 از واحدهاي اين شبكه به صورت سرزده بازديد كرد و گفت: هدف از اين بازديد، بررسي كمي و كيفي ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تكريم ارباب رجوع است. در اين بازدید مدير و مسوول فني مركز هوشمند 1828 درباره نحوه عملكرد و خدمات‌رساني نرم‌افزار هوشمند كه شا... ادامه »
28
آغاز به كار 12 اتوبوس جدید ناوگان اتوبوسرانی شهرداری همزمان با نماز عبادی و سیاسی جمعه
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بیان داشت: روز جمعه 12 دستگاه اتوبوس پس از مانور در سطح شهر رسما فعاليت خود را آغاز و اقدام به جابه جايي نمازگزاران نماز جمعه نمودند. ميرمحمدي در خاتمه گفت: با توجه به اهداف و ماموریت‌های سازمان که تهیه برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت در راستای مدیریت، توسعه، اصلا... ادامه »
24
كرايه تاكسي سال 1396 در كلانشهراراك 19.87 درصد افزايش يافت
چکیده: سيد احمد ميرمحمدي سرپرست سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك از اجرايي شدن نرخ هاي سال 1396 تاكسي در كلانشهر اراك خبر داد. سيد احمد ميرمحمدي از اجرايي شدن نرخ هاي مصوب كه پس از كارشناسي با توجه به نرخ تورم و مدنظرقرار دادن ديگر هزينه هاي جاري مرتبط با تاكسي‌داران و با تصويب شوراي شهر و تائيديه فرمانداري و ابلاغ به سازمان به طور م... ادامه »
صفحه 18 از 24اولین   قبلی   13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین