ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
30
سازمان حمل و نقل بار و مسافر با تمهيدات ويژه به استقبال ماه مهر و بازگشايي مدارس مي‌رود
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری اراک در جلسه ستاد استقبال از ماه مهر بيان داشت: با تمهيدات لازم و برگزاري جلسات مختلف با حضور مسوولين واحدهاي تاكسيراني و اتوبوسراني، در خصوص نحوه ارائه خدمات هر چه بهتر و مطلوبتر ناوگان حمل و نقل عمومي به شهروندان به خصوص دانش‌آموزان عزيز، برنامه‌ريزي‌هاي لازم انجام شده ا... ادامه »
28
آمادگي كامل ناوگان تاكسيراني و اتوبوسراني جهت اسقبال از ماه مهر و بازگشايي مدارس
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان از آمادگي كامل ناوگان تاكسيراني و اتوبوسراني جهت استقبال از ماه مهر خبر داد. وي افزود: تدابير ويژه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك براي استقبال از ماه مهر به صورت برنامه‌ريزي شده از روز اول مهر به اجرا گذاشته مي‌شود و ناوگان تاكسيراني و اتوبوسراني با همه توان آماده خدمات‌رساني مطلوب به شهروند... ادامه »
23
ساماندهی سرویس مدارس دانش‌آموزان توسط سازمان مدیریت حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری
چکیده: تائید صلاحیت متقاضيان انجام سرويس مدارس برای سرویس‌دهی به دانش‌آموزان در ایام سال تحصیلی جدید توسط سازمان حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری اراک انجام می‌شود. ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل؛ بار و مسافر شهرداری اراک جهت جابه جايي فرزندان خود در ایام سال تحصیلی به استفاده خانواده‌ها از سرويس مدارس مجازي كه توسط سازمان تایيد شده&z... ادامه »
13
آموزش 360 راننده اتوبوس شهري در كارگاه آموزشي پيشگيري از مواد مخدر
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر در رابطه با خبر فوق افزود: امروزه متاسفانه با نگاهي اجمالي به آسيب‌هاي مختلف سوء مصرف مواد مخدر و تاثير آن بر فرد و جامعه به سرعت متوجه مي‌شويم كه اعتياد علاوه بر به خطر انداختن سلامت جسماني افراد، تهديدي بزرگ براي سلامت رواني جامعه است و سازمان طبق رسالت اجتماعي و اهداف خود در راستاي ك... ادامه »
05
راننده تاکسی اراکی 30 میلیون ریال وجه نقد جا مانده در تاکسی خود را به صاحبش بازگرداند
چکیده: محمد يمينيان راننده تاكسي شهر اراك می‌باشد که مبلغ 30 ميليون ريال وجه نقد، تعدادي دسته چك و مدارك جا مانده در تاکسی خود را به صاحبش بازگرداند. طي مراسمي از محمد يمينيان راننده تاكسي امانت‌دار كه با حركتي شايسته و وظيفه شناسانه اقدام به تحويل وجوه نقد و مدارك به صاحبش نمود با اهدا لوح سپاس و جوايزي تقدير و تشكر به عمل آمد. در حاشيه اين م... ادامه »
صفحه 18 از 24اولین   قبلی   13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین