ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
01
بازديد سرزده سرپرست سازمان حمل و نقل، بار و مسافر از مركز هوشمند تاكسي هوشمند 1828
چکیده: ميرمحمدي سرپرست سازمان مديريت حمل و نقل، بار و مسافر شهرداري اراك با حضور در شبكه هوشمند 1828 از واحدهاي اين شبكه به صورت سرزده بازديد كرد و گفت: هدف از اين بازديد، بررسي كمي و كيفي ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تكريم ارباب رجوع است. در اين بازدید مدير و مسوول فني مركز هوشمند 1828 درباره نحوه عملكرد و خدمات‌رساني نرم‌افزار هوشمند كه شا... ادامه »
28
آغاز به كار 12 اتوبوس جدید ناوگان اتوبوسرانی شهرداری همزمان با نماز عبادی و سیاسی جمعه
چکیده: سيداحمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بیان داشت: روز جمعه 12 دستگاه اتوبوس پس از مانور در سطح شهر رسما فعاليت خود را آغاز و اقدام به جابه جايي نمازگزاران نماز جمعه نمودند. ميرمحمدي در خاتمه گفت: با توجه به اهداف و ماموریت‌های سازمان که تهیه برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت در راستای مدیریت، توسعه، اصلا... ادامه »
24
كرايه تاكسي سال 1396 در كلانشهراراك 19.87 درصد افزايش يافت
چکیده: سيد احمد ميرمحمدي سرپرست سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك از اجرايي شدن نرخ هاي سال 1396 تاكسي در كلانشهر اراك خبر داد. سيد احمد ميرمحمدي از اجرايي شدن نرخ هاي مصوب كه پس از كارشناسي با توجه به نرخ تورم و مدنظرقرار دادن ديگر هزينه هاي جاري مرتبط با تاكسي‌داران و با تصويب شوراي شهر و تائيديه فرمانداري و ابلاغ به سازمان به طور م... ادامه »
22
جانمایی و نصب کانکس راهنمای شهروندان (از من بپرس) در خیابان امیرکبیر اراک
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت و حمل و نقل و بار و مسافر در رابطه با خبر فوق بیان داشت: همزمان با اهداف و سیاست‌های سازمان و در راستای تکریم ارباب رجوع و رفاه حال شهروندان بر آن شدیم که جایگاهی را در جهت رفع نیاز مردمی با موضوع از من بپرس با اهداف (راهنمایی شهروندان اراکی در خصوص مکان استقرار ایستگاه‌های تاکسی، اتوبوس جهت مسافرت در... ادامه »
22
تعویض کانکس‌های قدیمی بازرسی و نظارت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک بیان داشت: تعویض و ساماندهی دو کانکس قدیمی مستقر در مرکز شهر با توجه به ادغام سازمان از اولویت‌های مهم بازرسی و نظارت سازمان بوده که خوشبختانه این مهم؛ انجام وکانکس‌های جدید با امکانات بهتر جایگزین گردید. وی در مراسم رونمایی از کانکس‌های جایگزین شده هدف از ای... ادامه »
صفحه 19 از 24اولین   قبلی   14  15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین