ورود |   شنبه 27 بهمن 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
22
جانمایی و نصب کانکس راهنمای شهروندان (از من بپرس) در خیابان امیرکبیر اراک
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت و حمل و نقل و بار و مسافر در رابطه با خبر فوق بیان داشت: همزمان با اهداف و سیاست‌های سازمان و در راستای تکریم ارباب رجوع و رفاه حال شهروندان بر آن شدیم که جایگاهی را در جهت رفع نیاز مردمی با موضوع از من بپرس با اهداف (راهنمایی شهروندان اراکی در خصوص مکان استقرار ایستگاه‌های تاکسی، اتوبوس جهت مسافرت در... ادامه »
22
تعویض کانکس‌های قدیمی بازرسی و نظارت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک بیان داشت: تعویض و ساماندهی دو کانکس قدیمی مستقر در مرکز شهر با توجه به ادغام سازمان از اولویت‌های مهم بازرسی و نظارت سازمان بوده که خوشبختانه این مهم؛ انجام وکانکس‌های جدید با امکانات بهتر جایگزین گردید. وی در مراسم رونمایی از کانکس‌های جایگزین شده هدف از ای... ادامه »
17
پیام تبریک سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به تلاشگران این عرصه تبریک گفته و رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه را مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان دانسته و بیان داشت: ما در حوزه حمل و نقل همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه سازمان بهره برده‌ایم، لذا این روز بزرگ را به خبرنگاران... ادامه »
16
برگزاري دومين جلسه بررسي موانع اجرايي كامل طرح فراكارت
چکیده: دومین جلسه بررسی موانع اجرایی کامل طرح فراکارت با حضور عالیخانی؛ معاون مالي و اقتصادي شهرداری، میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل، بار و مسافر و کارشناسان سازمان و مجري پروژه طرح فراكارت (كارت شهروندي) برگزار گرديد. در ابتدای این جلسه گزارشي توسط مدير و معاونين پروژه در خصوص تعداد كارت‌هاي شهروندي و ميزان تراكنش كارت‌ها در هر ماه به حاضرين... ادامه »
14
سامانه طرح توسعه تاكسيراني راه اندازي شد
چکیده: سيد احمد ميرمحمدي سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص طرح فوق گفت: با توجه به ابلاغ اتحاديه تاكسيراني هاي كشور در راستاي ارتقا و توسعه ناوگان سايت : http://irtu.ir   بازگشايي و راه اندازي شد كه متقاضيان واجد شرايط مي توانند با مراجعه به آدرس( ساختمان شماره 2 سازمان مديريت حمل و نقل واقع در اراك سه راه خمين كمربندي شما... ادامه »
صفحه 19 از 24اولین   قبلی   14  15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین