ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
26
اجرای طرح تبدیل به احسن (نوسازی) تاکسی‌های مدل 1386
چکیده: میرمحمدی از آغاز طرح تبدیل به احسن تاکسی‌های فرسوده مدل 1386 به پایین خبر داد و بیان داشت: با توجه به عمر مفید تاکسی (10 سال)، در راستای نوسازی تاکسی‌های فرسوده و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و رفاه حال شهروندان؛ پس از پیگیری و اخذ مجوز لازم از مراجع ذیربط و دستورالعمل اجرایی آن، در نهایت سایت ناوگان فرسوده جهت ثبت‌نام و تبدیل به ... ادامه »
24
برگزاری جلسه هم‌اندیشی و بررسی موانع عدم اجرای صحیح طرح سیستم فراکارت
چکیده: میرمحمدی سرپرست سازمان مدیریت و حمل و نقل بار و مسافر از برگزاری جلسه هم‌اندیشی با حضور کارشناسان حوزه حمل و نقل ترافیک، نماینده شرکت سیمرغ تجارت و نماینده شورای شهر اراک در خصوص اصلاح و ارائه راهکارهای مناسب و کارشناسی جهت اجرای فراکارت خبرداد. وی در ادامه گفت: در این جلسه ابتدا مباحثی درباره نحوه چگونگی روند اجرای طرح فراکارت از ابتدای پی... ادامه »
22
اتوبوس‌های واحد شهرک اندیشه با 5 دستگاه فعالیت مستمر دارند
چکیده: مظفری معاون فنی و اجرایی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک طی مصاحبه تلویزیونی با شبکه استانی در خصوص طرح مشکلات مردمی با موضوع (عدم فعالیت اتوبوس‌های واحد) در آن شهرک بیان داشت: مسیر فوق دارای 5 دستگاه اتوبوس واحد بوده که به طور مستمر فعالیت داشته که سرویس‌دهی لازم را برای آن شهرک انجام می‌دهند. وی همچنین یادآور شد: ... ادامه »
22
تاسیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک
چکیده: سیداحمد میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک بیان داشت: با ابلاغ اساسنامه سازمان مذکور به شهرداری‌های کشور مبنی بر ادغام سازمان‌های شهرداری ( سازمان‌های پایانه مسافربری، اتوبوسرانی و تاکسیرانی) و سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک تاسیس گردید. میرمحمدی در ادامه گفت: حمل و نقل عمومی با توجه به ت... ادامه »
16
اقدامات سازمان پایانه های مسافربری در ایام نوروزی
چکیده: ادامه »
صفحه 21 از 24اولین   قبلی   15  16  17  18  19  20  [21]  22  23  24  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین