ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
13
استقرار نیروهای بازرسی در ترمینال مسافربری جهت حفظ امنیت و رفاه شهروندان در شیفت شب
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان با بیان اینکه تامین امنیت و اطمینان خاطر مسافران در سفرهای درون شهری همواره از دغدغه‌های اصلی سازمان است اظهار کرد: برای تامین امنیت مسافرانی که از شهرستانهای مختلف وارد ترمینال می‌شوند، جلساتی را پیرامون رفاه و تامین وسیله حمل و نقل عمومی انجام دادیم و نهایتا تصمیم بر آن شد که از ساعت 21 هر شب به صورت آزم... ادامه »
13
ایجاد 14 سرپناه جدید در ادامه طرح تعویض سرپناه‌های مستهلک در سطح شهر
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان از طرح تعویض و ایجاد 14 سرپناه جدید، در ادامه تعویض سرپناه‌های مستهلک در مسیرهای ایستگاه اتوبوس در سطح شهر خبر داد. وی افزود : یک از مشکلاتی که همواره شهروندان با آن درگیر بودن وجود سرپناه‌های مستهلک و قدیمی ایستگاه‌های اتوبوس شهری بوده که بعضا نارضایتی شهروندان را در پی داشت و از طرفی جلوه سیما و من... ادامه »
06
آموزش تئوری و عملی فرهنگ ترافیک به نونهالان مهد قرآن بقیه اله
چکیده: مدرسه ترافیک شهرداری اراک میزبان نونهالان مهد قرآن بقیه‌اله ،با حضور نیروی پلیس راهور بود که در ادامه با برگزاری کارگاه نقاشی در راستای هدف یادگیری فرهنگ ترافیک انجام شد. 
01
23 دستگاه اتوبوس فرسوده از چرخه حمل و نقل عمومي خارج می شود
چکیده: مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار ومسافر شهرداری اراک در خصوص ملحق شدن اتوبوس‌هاي پاك به ناوگان اتوبوسراني شهر اراك گفت: طبق قرارداد با شركت عقاب افشان سمنان 50 دستگاه اتوبوس پاك خريداري شد كه به صورت مرحله‌اي به سازمان واگذار گرديد و در آخرين مرحله واگذاري اين اتوبوس‌ها روز شنبه 29 ارديبهشت ماه سه دستگاه باقي مانده آن انجام و تمام... ادامه »
01
تبديل به احسن تاكسي‌هاي فرسوده در سال جاري با جديت پيگيري خواهد شد
چکیده: خودروسازان در خصوص نوسازي تاكسي‌ها قول مساعدت دادند. حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک بيان كرد: امروزه يكي از عوامل بروز آلودگي‌هاي زيست محيطي، فرسودگي انواع خودروهاي سبك و سنگين بوده و با توجه به اينكه تردد تاكسي‌ها و فعاليت‌شان نسبت به ديگر وسايل نقليه بيشتر بوده و همچنین سن فرسودگي آنها ن... ادامه »
صفحه 5 از 24اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین