ورود |   يکشنبه 01 مهر 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
حجت‌اله مرادی(رییس سازمان)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
04
اجرای طرح ویژه گشت و نظارت بر رعایت نرخ مصوب سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک بیان کرد: دریافت بیش از نرخ مصوب کرایه تاکسی‌ها غیرقانونی بوده و با رانندگان متخلف برابر مقررات برخورد خواهد شد. وی افزود: در این راستا اکیپ گشت خودرویی واحد بازرسی سازمان از 23 فروردین ماه به طور محسوس و نا محسوس از کلیه خطوط در ابتدا و انتهای مسیرهای خطی درون شهری، بازرسی و... ادامه »
04
تحویل ٢٨ اشیا مفقودی توسط رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی به سازمان مدیریت حمل و نقل بار در فروردین ماه سال جاری
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی با توجه به حس امانت‌داری و وظیفه‌شناسی خود، بیش از ٢٨ مورد انواع اجناس و اقلامی را که در وسایل نقلیه آنها جامانده بود تحویل سازمان دادند. مرادی یادآور شد: شهروندان اطمینان داشته باشند که اگر در ترددهای خود از تاکسی&... ادامه »
04
ثبت بیش از ۴۵۰۰ سرویس توسط راننده‌های تاکسی بی‌سیم ۱٨٢٨ و ۱٣٣ در روز بارانی
چکیده: رانندگان تاکسی خطی در سطح شهر اراک نیز با آمادگی کامل به شهروندان سرویس‌دهی مطلوب را ارائه نمودند. حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک، بیان کرد: با توجه به بارندگی‌هایی که از صبح دیروز سراسر شهر اراک را فرا گرفته بود؛ نیاز به خدمات‌دهی وسایل حمل و نقل عمومی در این روز جهت تردد شهروندان بیشتر شد که در... ادامه »
04
برگزار ي دوره آموزشی مباحث ایمنی ترافیک ویژه رانندگان تاکسی و اتوبوس با همکاری پلیس راهور اراک
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان کرد: یکی از اولویت‌های کاری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در حوزه آموزش فرهنگ ترافیک رانندگان حمل و نقل عمومی بوده كه این امر از اهم اهداف سازمان در سال جاري قرار گرفته است. وی افزود: کلاس‌هایی که قرار است برگزار گردد با عنوان «... ادامه »
18
تغییر ساعت کاری اتوبوس‌های شهری اراک
چکیده: با توجه به شروع فصل بهار و تغییر ساعت رسمی کشور، سرویس‌دهی اتوبوسرانی از ساعت 5:45 دقیقه صبح الی ٢۱شب خواهد بود. حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان بیان کرد : با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در نیمه اول سال، ساعت شروع فعالیت روزانه اتوبوس‌های درون شهری در تمام مسیرهای شهر اراک پنج و چهل و پنج دقیقه بامداد و در روزهای تعطیل هفت و ۱۵ دقیقه و... ادامه »
صفحه 5 از 23اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2018 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین