ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
04
تحویل ٢٨ اشیا مفقودی توسط رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی به سازمان مدیریت حمل و نقل بار در فروردین ماه سال جاری
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی با توجه به حس امانت‌داری و وظیفه‌شناسی خود، بیش از ٢٨ مورد انواع اجناس و اقلامی را که در وسایل نقلیه آنها جامانده بود تحویل سازمان دادند. مرادی یادآور شد: شهروندان اطمینان داشته باشند که اگر در ترددهای خود از تاکسی&... ادامه »
04
ثبت بیش از ۴۵۰۰ سرویس توسط راننده‌های تاکسی بی‌سیم ۱٨٢٨ و ۱٣٣ در روز بارانی
چکیده: رانندگان تاکسی خطی در سطح شهر اراک نیز با آمادگی کامل به شهروندان سرویس‌دهی مطلوب را ارائه نمودند. حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک، بیان کرد: با توجه به بارندگی‌هایی که از صبح دیروز سراسر شهر اراک را فرا گرفته بود؛ نیاز به خدمات‌دهی وسایل حمل و نقل عمومی در این روز جهت تردد شهروندان بیشتر شد که در... ادامه »
04
برگزار ي دوره آموزشی مباحث ایمنی ترافیک ویژه رانندگان تاکسی و اتوبوس با همکاری پلیس راهور اراک
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان کرد: یکی از اولویت‌های کاری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر در حوزه آموزش فرهنگ ترافیک رانندگان حمل و نقل عمومی بوده كه این امر از اهم اهداف سازمان در سال جاري قرار گرفته است. وی افزود: کلاس‌هایی که قرار است برگزار گردد با عنوان «... ادامه »
18
تغییر ساعت کاری اتوبوس‌های شهری اراک
چکیده: با توجه به شروع فصل بهار و تغییر ساعت رسمی کشور، سرویس‌دهی اتوبوسرانی از ساعت 5:45 دقیقه صبح الی ٢۱شب خواهد بود. حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان بیان کرد : با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در نیمه اول سال، ساعت شروع فعالیت روزانه اتوبوس‌های درون شهری در تمام مسیرهای شهر اراک پنج و چهل و پنج دقیقه بامداد و در روزهای تعطیل هفت و ۱۵ دقیقه و... ادامه »
26
سرویس‌دهی به زائرین اهل قبور در پنج شنبه آخر سال با ۵٧ دستگاه اتوبوس انجام شد
چکیده: مرادی سرپرست سازمان بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن پنجشنبه آخر سال و پیش‌بینی افزایش میزان مراجعات مردمی به آرامستان جهت زیارت اهل قبور، این سازمان امروز با برنامه‌ریزی لازم و اختصاص ۵٧ دستگاه اتوبوس سرویس‌دهی ویژه‌ای را به شهروندان ارائه نمود. مرادی اظهار کرد: سرویس‌دهی اتوبوس‌ها از ساعت ۱۲ ظهر تا 18:30 دقیقه بعدازظه... ادامه »
صفحه 7 از 24اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین