ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
20
جابه جایی بیش از 1 میلیون مسافر طی 11 ماه سال جاري توسط پایانه‌های مسافربری
چکیده: مرادی سرپرست سازمان از جابه جایی بیش از 1 میلیون نفر مسافر توسط پایانه های مسافربری اراک طی 11 ماهه سال جاری خبر داد وگفت: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک با داشتن سه پایانه مرکزی , الغدیر و فراهان اقدام به خدمات دهی به شهروندان و مسافرین بین شهری می نماید که از ابتدای سال جاری تاكنون 1038526 نفر از طریق این سه پایانه جابه جا شدند.... ادامه »
14
آمادگی کامل پایانه‌های مسافربری برای سفرهای نوروزی
چکیده: حجت‌اله مرادی با اعلام خبر فوق بیان کرد: سه پایانه مسافربری اراک براي ارائه خدمات مورد نياز شهروندان مسافر در روزهای پایانی سال و نوروز از آمادگي كامل برخوردار هستند. مرادی با بيان‌ اين ‌كه در روزهاي پاياني سال، شمار مسافران در پايانه‌هاي مسافري اراک افزايش خواهد يافت، ‌افزود: در راستای خدمات‌رسانی بهتر به مسافران برن... ادامه »
14
اجرای طرح بازرسی و جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز آژانس از سقف خودروهای متخلف
چکیده: حجت‌اله مرادی گفت: متاسفانه در سطح شهر اراک هر روزه شاهد تردد خودروهای غیرمجاز هستیم که تنها با یک تابلو سقفی اقدام به تردد در خطوط ویژه می‌نمایند که بدون تاییدیه و احراز صلاحیت و داشتن پرونده اقدام به فعالیت کرده‌اند. وی افزود: این امر تخلف است لذا جهت جلوگیری از تردد اینگونه خودروها، با طرح ضربتی و هماهنگی واحد بازرسی سازمان به صو... ادامه »
07
طراحی اپلیکیشن راهنمای هوشمند خطوط اتوبوسرانی
چکیده: مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک اظهار داشت: استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به جای خودرو شخصی حداقل کاری است که شهروندان می‌توانند به بهبود وضعیت آلودگی در کلانشهرها به خصوص شهر اراک انجام دهند و یکی از عمده مشکلاتی که شهروندان دارند عدم اطلاع از زمان ورود اتوبوس به ایستگاه‌های سطح شهر بوده که باعث می&zwnj... ادامه »
06
آماده باش کامل تمام تاکسی‌ها برای استقبال از بهار
چکیده: حجت‌اله مرادی گفت: با توجه به اینکه معمولا تردد شهروندان جهت خرید اقلام و البسه شب عید بیشتر از ماه‌ها و روزهای معمولی دیگر در طی سال می‌شود؛ پیش‌بینی می‌شود تعداد مسافران تاکسی‌ها در این ماه به ویژه در روزهای پایانی سال افزایش یابد، که با تمام ظرفیت به شهروندان در این ایام خدمات‌رسانی خواهد شد. مرادی اظهار کرد: ... ادامه »
صفحه 8 از 24اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین