ورود |   يکشنبه 26 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
سرپرست سازمان حمل و نقل،بار مسافر شهرداری اراک(محمد رضا عزیز محمدی)

اخبار سازمان پایانه های مسافربری
02
جا به جايي بيش از 60 هزار مسافر توسط پايانه‌هاي مسافربري بيرون شهري اراك
چکیده: مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق گفت: در حال حاضر این سازمان داراي سه پايانه مسافربري بوده كه كار انتقال و جابه جايي مسافران بيرون شهري را با 15 شركت حمل و نقل عمومي انجام مي‌دهند. وي تصريح كرد: در بهمن ماه سال جاري 63773 نفر از طريق پايانه‌هاي مسافربري جابه جا شده‌اند كه در اين مدت ا... ادامه »
28
اکیپ بازرسی سازمان، به طور محسوس و نامحسوس بر عملکرد رانندگان نظارت دارد
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با عملکرد واحد بازرسی در بهمن ماه سال جاری بیان کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر با دو اکیپ گشت بازرسی خودرویی، ٨ بازرس در سطح شهر و چهار منطقه جهت پاسخ‌دهی به شکایات و انتقادات مردمی همواره آمادگی لازم را جهت رسیدگی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات مردمی را دا... ادامه »
28
خدمات‌دهی ناوگان اتوبوسرانی اراک به شهروندان در روز بارندگی با ۱۰۰ دستگاه اتوبوس
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از تداوم ارایه خدمات ناوگان اتوبوسرانی در روز جمعه با افزایش اتوبوس ها در راستای خدمات‌رسانی مطلوبتر در جهت کاهش زمان انتظار شهروندان در روز بارندگی در سطح شهر خبر داد. وی افزود: با توجه به بارش نزولات آسمانی از شب گذشته در شهر اراک و با توجه به تعطیل بودن روز جمعه، ناوگان اتوبوسرانی خدم... ادامه »
25
دیدار با خانواده شهید سید محمود قریشی به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان، فدوی فرمانده پایگاه بسیج امام رضا (ع) شهرداری اراک و جمعی از کارکنان شهرداری طی دیداری با حضور در خانواده شهید قریشی یاد و خاطره آن شهید بزرگوار را گرامی داشتند. سرپرست سازمان در دیدار با خانواده شهید قریشی بیان کرد: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران ... ادامه »
25
اعزام بيش از 100 دستگاه اتوبوس جهت جابه جايي شهروندان در مراسم 22 بهمن
چکیده: حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک فرا رسيدن ايام فاطميه و شهادت حضرت زهرا را تسليت عرض نمود و ضمن تشكر از همايش باشكوه شهروندان در روز 22 بهمن در رابطه با اقدامات فرهنگي انجام شده در طول دهه فجر توسط سازمان اظهار داشت: سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك در دهه مبارک فجر سال جاری به صورت ويژه بر... ادامه »
صفحه 9 از 24اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین   
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان حمل و نقل و بار و مسافر می باشد    شرایط استفاده    قوانین