سازمان حمل و نقل و بار و مسافر


18

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ویژه رانندگان سرویس مدارس

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ویژه رانندگان سرویس مدارس

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ حجت‌اله مرادی سرپرست سازمان از برگزاری دوره آموزش ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ویژه رانندگان سرویس مدارس خبر داد.

مرادی در این خصوص بیان کرد: اولویت حوزه حمل و نقل در گام اول آموزش کاربران صنعت حمل و نقل به ویژه در بخش رانندگان سرویس و رانندگان تاکسی است که ما بر این مهم تاکید داشته و برآنیم که این دوره را برگزار نماییم.

وی تصریح کرد: در راستای پیشگیری و بازآموزی قواعد راهنمایی رانندگی رانندگان سرویس مدارس و با توجه به اهمیت موضوع و خدمات‌رسانی بهتر به دانش‌آموزان رانندگان فعال در این حوزه می‌بایست آموزش لازم را در حوزه ایمنی و قواعد راهنمایی رانندگی ببینند که در این خصوص برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و با هماهنگی پلیس راهور برای کلیه متقاضیان فعالیت در حوزه خدمات‌رسانی به دانش‌آموزان انجام خواهد شد و در پایان آموزش، برای رانندگان گواهی پایان دوره صادر خواهد شد و در صورت عدم حضور در کلاس و دریافت گواهینامه رانندگان مجاز به سرویس‌دهی نمی‌باشند.

مرادی در خاتمه گفت: لازم به ذکر است این دوره در هفته اول شهریور ماه با همکاری پلیس راهور برگزار خواهد شد و رانندگان متقاضی می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر باشماره تلفن‌های ٣۴۱٣۰۵۰۰- ٣٣۱٢۰۰۱۱ تماس بگیرند.


امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (105)
کد خبر: 11073