سازمان حمل و نقل و بار و مسافر


06

حضور سرپرست سازمان حمل ونقل شهرداری اراک در رونمایی از پروژه ناوگان بار و مسافر شهری در وزارت کشور

حضور سرپرست سازمان حمل ونقل شهرداری اراک در رونمایی از پروژه ناوگان بار و مسافر شهری در وزارت کشور

مراسم رونمايي از پروژه تحويل ناوگان بار و مسافر شهري با حضور وزير كشور، ریيس اتحاديه اتوبوسراني كشور، مديران اتوبوسراني شهري كشور و مرادي سرپرست سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك در محل وزارت كشور تشکیل شد.

طي برگزاري مراسمي كه با حضور وزير كشور، ریيس سازمان شهرداري‌هاي كشور، نمايندگان بانك‌هاي عامل و شركت‌هاي خودروساز، رییس سازمان‌هاي حمل و نقل، به همراه مديران اتوبوسراني شهري كشور، همچنین حجت‌اله مرادي سرپرست سازمان در محل وزارت كشور انجام گرديد از ناوگان بار و مسافر شهري رونمايي شد.

طي اين مراسم ابتدا ریيس اتحاديه اتوبوسراني كشور دقايقي در رابطه با مشكلات اتوبوسراني و فرسودگي اين ناوگان گزارشي را به حضار ارائه نمود و در ادامه پس از ايراد سخنراني در رابطه با آمادگي و حمايت دولت در راستاي نوسازي ناوگان توسط دكتر رحماني فضلي وزير كشور تعدادي كليد و مدارك خودروهاي بار و مسافر به صورت نمادين به تعدادي از مديران اتوبوسراني به صورت نمادين تحويل گرديد.

در انتهاي مراسم وزير كشور و مسوولين اتوبوسراني به صورت ميداني از اتوبوس، ميدل باس و خودروهاي باري در محوطه وزارت كشور بازديد به عمل آوردند.

امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (369)
کد خبر: 11102