سازمان حمل و نقل و بار و مسافر


24

جابه‌جایی بيش از 2200 نفر دانش‌آموز از طریق سرویس‌هاي مدارس تحت پوشش شهرداري

جابه‌جایی بيش از 2200 نفر دانش‌آموز از طریق سرویس‌هاي مدارس تحت پوشش شهرداري

میرمحمدی سرپرست سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری اراک در رابطه با خبر فوق بیان داشت: 2200 نفر از دانش‌آموزان اراکی روزانه از طریق سرویس‌های مدارس ساماندهی شده تحت نظر سازمان خدمات دریافت می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سرويس‌هاي مدارس نقش بسزايي در كاهش حجم ترافيك دارند، افزود: مجریان سرویس مدارس نقش مهمی در فرهنگ و آموزش دانش‌آموزان دارند كه خوشبختانه در سال تحصیلی گذشته کمترین مشکل را در جابه‌جایی دانش‌آموزان داشتیم و این اعتمادي است که خانواده‌ها برای جابه‌جایی فرزندان خود به ما کرده‌اند و همکارانی که در حوزه سرویس مدارس ورود پیدا کرده‌اند نگاه خدمتی به این امر داشته و با این نگاه قطعا شاهد کمترین مشکل خواهیم بود.

میرمحمدی تصریح کرد: یکی از مواردی که باید مجریان سرویس مدارس مورد توجه قرار دهند قانونمند بودن در بحث زمان و رسیدن به موقع است که این مهم سبب کاهش اعتراض خانواده‌ها می‌شود.

ميرمحمدي در خاتمه گفت: به اوليا دانش‌آموزان توصيه مي‌كنيم به منظور اطمينان خاطر بيشتر حتما از سرويس‌هاي مجاز استفاده نمايند و در صورت مشاهده تخلف از سوي رانندگان مراتب را از طريق پل‌هاي ارتباطي: 34130500 و سامانه پیامکی 10007993 مطرح نمايند.

امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (108)
کد خبر: 11164