سازمان حمل و نقل و بار و مسافر


15

ایجاد خط جدید تاکسی ویژه ساکنین کوی گاوخانه

ایجاد خط جدید تاکسی ویژه ساکنین کوی گاوخانه

حجت‌اله مرادی در رابطه با خبر فوق بیان کرد: یکی از اهم وظایف سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ایجاد خطوط جدید برای شهروندان در نقاط مختلف شهر و حومه شهری می‌باشد که در این راستا با توجه به نیازسنجی به عمل آمده و درخواست شهروندان کوی گاوخانه و به منظور تامین رفاه بیشتر و ایجاد امنیت برای مسافرین، خط جدید تاکسیرانی با استقرار چندین دستگاه تاکسی ون و سواری راه‌اندازی و در روز یکشنبه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد : با توجه به تقاضای اهالی منطقه مذکور مبنی بر ایجاد خط و اختصاص تاکسی به کوی گاوخانه، پس از بررسی و کارشناسی‌های لازم،عملیات احداث و ایجاد خط جدید در دستور کار سازمان قرار گرفت.

مرادی در انتها خاطرنشان ساخت: بحث امنیت خاطر شهروندان در حمل و نقل برای سازمان مهم بوده و امیدواریم که ساکنین منطقه مذکور در راستای برنامه‌ریزی‌های بهتر و اجرای زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی نسبت به استفاده از تاکسی‌های منطقه مذکور استقبال کرده و سازمان را در این اجرای این مهم یاری نمایند.

لازم به ذکر است مسیر مبدا خط مورد نظر از ابتدای خیابان قائم مقام می‌باشد و در روز یکشنبه مورخ 1397/07/15 از ساعت شش و سی دقیقه صبح رسما فعالیت تاکسیرانان در این منطقه جهت سرویس‌دهی به شهروندان آغاز خواهد شد.


امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (389)
کد خبر: 11418